Vyhledat

Tygříci

Aktuality

Tréninky mládeže pod vedením zkušeného kondičního trenéra Oty KokenyhoTréninky mládeže pod vedením zkušeného kondičního trenéra Oty Kokenyho

Od úterý 5.11.2019 mládež FK Baník Souš ( na fotografiích žáci ) se začali připravovat více i po fyzické stránce pod vedením zkušeného kondičního trenéra Oty Kokenyho.

Výsledkový servis odehraných mistrovských utkání mládeže FK Baníku Souš  v sezoně 2019-2020Výsledkový servis odehraných mistrovských utkání mládeže FK Baníku Souš v sezoně 2019-2020

Mladší žáci – okresní přebor OFS Teplice : Souš – Proboštov/Modlany 2-12 (0-7) Branky : Černý Pavel 2x Souš – Srbice 0-11 (0-4)   Starší žáci – okresní přebor OFS Most : Meziboří – Souš  8-0 (6-0) Souš

Hojná účast Soušských fotbalistů a příznivců při pochodu na Mosteckých slavnostechHojná účast Soušských fotbalistů a příznivců při pochodu na Mosteckých slavnostech

V sobotu 21.9.2019 se naši fotbalisté a příznivci pod vedením trenéra starších přípravek Romana Hačeckého  zúčastnili průvodu na Mosteckých slavnostech.   O tom, že mladí fotbalisté a fotbalistky,společně s rodiči

Soušští žáci při tréninku a přípravě na mistrovská utkáníSoušští žáci při tréninku a přípravě na mistrovská utkání

V letošním fotbalovém ročníku 2019-2020 v klubu FK Baník Souš z.s. působí již něco přes 30 fotbalových nadějí v žákovském věku. Z toho důvodu klub pro tuto sezónu pro „svoje“ žáky přihlásil dvě soutěže. První

Utkání starších přípravek Okresního přeboru OFS MOSTUtkání starších přípravek Okresního přeboru OFS MOST

Utkání se odehrála ve středu 4.9.2019 na hlavním hřišti v areálu FK Baníku Souš. V prvním utkání vyhrála Souš nad celkem z Horního Jiřetína 11-9 (6-5) a ve druhém utkání z celkem FK Havraň byl výsledek 9-8 pro Souš.

Druhý den náborůDruhý den náborů

Ve středu 4.2.2019 probíhal druhý den náboru malých fotbalistů do FK BANÍKU SOUŠ. Děti přišlo hodně, počasí se povedlo a šéftrenér mládeže Petr Johana si mne ruce, neboť o fotbal je pořád zájem FK Baník Souš o svoji

První den náborůPrvní den náborů

První den náboru přivedl na FK Baník Souš 10 malých fotbalistů, trenéři mládeže s mladými adepty předvedli přítomným rodičům tréninkovou jednotku. Po skončení náboru se mladí fotbalisté rozešli s vědomím, že určitě

Pátý a poslední den soustředěníPátý a poslední den soustředění

Pátý a poslední den soustředění nejmenších fotbalistů FK Baníku Souš byl zakončen grilováním za účasti rodičů. Jak jeden z rodičů konstatoval, že jeho syn byl ze soustředění nadšen, tak to trenérům a organizátorům

První zápas starších žákůPrvní zápas starších žáků

První mistrovské utkání odehráli starší žáci v Meziboří. Zde bohužel prohráli 8-0 po poločase 6-0. I přesto, že vysoko prohráli, zaslouží si uznání, neboť hráli proti starším protihráčům, kteří byli i fyzicky vyspělejší.

Nábory na SoušiNábory na Souši

Ve dnech 2.9 a 4.9.2019 Od 16.00 proběhne nábor dětí do FK Baník Souš ve sportovním areálu v Mostě za Neprakta klubem.

První historické mistrovské utkání ml.żáků v novodobé historii mládežePrvní historické mistrovské utkání ml.żáků v novodobé historii mládeže

V dnešním prvním mistrovském utkání mladších žáků okresního přeboru OFS Teplice odehráli ml.żáci Souše s kombinovány týmem Proboštov/Modlany. Výsledek v 2-12 poločas 0-7. Obě branky domácích vstřelil Pavel Petr Černý.

Čtvrtý den soustředění našich TygříkůČtvrtý den soustředění našich Tygříků

Čtvrtý den soustředění, ranní trenink na hřišti a odpoledne koupaliště Ressl, i když trochu sprchlo dětem to nevadilo.

Na Souši probíhá fotbalové soustředění nejmenšíchNa Souši probíhá fotbalové soustředění nejmenších

Od pondělí 26.8.2019 probíhá v areálu FK Baník Souš z.s. ( za Neprakta klubem ) fotbalové soustředění nejmenších pod vedením šéftrenéra mládeže FK Baníku Souš z.s. Petra Johany a jeho trenérského týmu : Romana Hačeckého,

Tygříci ročníku 2012 a ml. na turnaji v LitvínověTygříci ročníku 2012 a ml. na turnaji v Litvínově

V neděli 31.3. si zahráli „Tygříci" na halovém turnaji v litvínovské hale Koldum. Na krásném turnaji, který se hrál ve dvou „arénách"(hřiště s mantinely) si v sedmi utkáních po 15 minutách odehráli všichni velkou porci