Vyhledat

« zpět

Výsledkový servis odehraných mistrovských utkání mládeže FK Baníku Souš v sezoně 2019-2020

Výsledkový servis odehraných mistrovských utkání mládeže FK Baníku Souš  v sezoně 2019-2020

18.09.2019

Mladší žáci – okresní přebor OFS Teplice :

Souš – Proboštov/Modlany 2-12 (0-7) Branky : Černý Pavel 2x

Souš – Srbice 0-11 (0-4)

 

Starší žáci – okresní přebor OFS Most :

Meziboří – Souš  8-0 (6-0)

Souš – Kopisty  5-7  (3-4)         Branky : Černý Pavel 4x, Takarboucht Hamid 1x

MFK Most – Souš  4-8  (0-6)    Branky : Černý Pavel 4x,Sinkule David, Bubla Zdeněk,Balog Jan

                                                                      Konrád Adam 1x

Souš – Bečov 0-3  (0-2)

 

Starší přípravka – okresní přebor OFS Most :

Horní Jiřetín – Souš „A“  2-5 (2-2)  Branky : Hačecký Jakub 2x,Verner Patrik,Schandara Daniel,

                                                                             Nguyen David

Souš „B“ – Horní Jiřetín  11-9  (6-5)   Branky : Kučera Michael 5x, Repáč Vladimír 3x,Nemrava

                                                                                 Pavel 2x, Jackowski Ed

 

Souš „A“- Havraň  9-8  (6-1)      Branky : Hačecký Jakub 2x,Nguyen David 3x,Schandara Daniel

                                                                      3x, Verner Patrik 1x

Havraň – Souš „B“ 5-8  (4-4)      Branky : Kratochvíl Štěpán 2x,Nemrava Pavel 3x,Kučera      

                                                                        Michael 3x  

 

Lom - Souš „A  4-18  (1-6)   Branky :Hačecký Jakub 7x,Verner Patrik 3x,Mikač Jakub 5x

                                                                Cakl Lukáš 2x, Fekete Filip 1x

 

Souš „B“ – Lom  3-10  (1-8)   Branky : Hačecký Jakub ,Nguyen David,Hostaša Pavel

 

Mladší  přípravka – okresní přebor OFS Most :

 

Satelit Kopisty – 7.9.2019

Kopisty – Souš „B“  10-0 (6-0)

Kopisty – Souš „A“   9–7 (6-4)  Branky : Cébe Jakub 4x, Růžička jonáš 2x, Nemrava Pavel 1x

Souš „A“ – Souš „B“ 7-7 (3-4)   Branky Souš A : Schilling Adam,Kněžek David,Kypet Adam

                                                                                    Růžička Jonáš, Nemrava Pavel,Cébe Jakub,

                                                                                    Gartner David

   

                                                        Branky Souš „B“: Pokorný Daniel,Kočí Martin,Gartner Štěpán,

                                                                                       Vízner Tadeáš, Černý Jaroslav,Bertlík Šimon,

                                                                                       Nezbeda Tomáš   

 Bečov – Souš „B“  11-1 (9-0)   Branka : Černý Jaroslav

 

Bečov – Souš „A“  14-8 (5-2)   Branky : Kněžek David 3x,Cébe Jakub 2x,Gartner David 2x,

                                                                     Kypet Adam

 

 

Satelit Bečov – 14.9.2019

Kopisty – Souš „B“  3-2 (3-1)  Branky : Hostaša Michael 2x

Souš „A“ – Souš „B“ 8-5 (3-2)   Branky Souš A : Kníže Tadeáš 2x, Růžička Jonáš,Cébe Jakub 2x                                                                       

                                                                                    Gartner Štěpán, Nemrava Pavel,Bertlík Šimon

   

                                                        Branky Souš „B“: Pokorný Daniel,Kypet Adam,Vízner Tadeáš,

                                                                                       Nezbeda Tomáš, Hostaša Pavel

 

Kopisty – Souš „A“  5-0 (2-0) 

Bečov – Souš „A“ 7-4 (5-3)  Branky : Kníže Tadeáš 2x,Halinský Michal , Bertlík Šimon

Bečov – Souš „B“ 6-0 (4-0)