Vyhledat

« zpět

Vydařený úvod přípravy

Vydařený úvod přípravy

20.01.2020

FK Baník Souš – FK Slavoj Žatec  7 : 0  (2:0)

Branky: Bechyně, Pátek, 2x M. Hlaváček, 2x Kopta a Kunc

Domácí fotbalisté si na úvod zimní přípravy pozvali Slavoj Žatec, celek z krajského přeboru.  Utkání hrané na umělé trávě se hrálo ve velmi svižném tempu. V první půli se hosté představili jako velmi houževnatý soupeř a byli domácím dlouhou dobu velmi zdatným soupeřem. Domácí hráli trpělivě, a nakonec to své ovoce přineslo. Brankový účet otevřel, po centru Glasera, hlavou Bechyně.  O nedlouho poté si po předchozí pěkné výměně mezi Skrčeným a Pátkem připsal neměně pěknou branku Pátek. V prvé půli to bylo vše, a tak se šlo do šaten za stavu 2:0 pro domácí.

 

Druhá půle již ze strany hostů nebyla tak dobrá. Domácí od jejího začátku drželi již otěže utkání pevně v rukou a hosty téměř k ničemu nepustili. Sami pak vytvářeli na hostující zadáky tlak a dobrým pressingem je nutili k chybám, které domácí brankově využili ve svůj prospěch. Po chybách hostujících zadáků se dvakrát prosadil M. Hlaváček a poté rovněž dvakrát Kopta.  Brankové hody zakončil svou individuální akcí Kunc. Utkání skončilo přesvědčivou výhrou domácích 7:0.

 

Sestava.:

Nejedlý – Pátek , Bohata (M. Hlaváček), Bechyně, Hána (45. Růžička) – Prokop, Christof – Skrčený, Glaser (Lácha), P.  Hlaváček (Kunc) – Kopta

Na střídače:

Kunc, M. Hlaváček, Růžička, Lácha