Vyhledat

« zpět

Turnaj bratří Mazánků

Turnaj bratří Mazánků

21.01.2020

A-skupina:

1. FK Baník Most „bílí“

2. FK Teplice

3. HFC Greifswald 92´/SRN

4. FK Bílina

 

B-skupina:

1. FK Baník Most „zelení“

2. FK Litvínov

3. FK Ústí nad Labem

4. FK Baník Souš

 

Program utkání ve skupinách:

08.30: zahájení turnaje

08.40: FK Baník Most „bílí“ – Bílina ………………............... 1:2

09.00: FK Teplice – HFC Greifswald 92´/SRN ……………… 1:0

09.20: FK Baník Most „zelení“ – Souš …………….……..…… 1:0

09.40: FK Litvínov – FK Ústí nL …..…………………….....……. 0:1

10.00: FK Baník Most „bílí“ – FK Teplice……………...……… 1:7

10.20: HFC Greifswald 92´/SRN – Bílina ……………………. 0:0

10.40: FK Baník Most „zelení“ – FK Litvínov ..…….......... 2:0

11.00: FK Ústí nL – Souš ………..………………………......……. 4:1

11.20: FK Baník Most „bílí“ – HFC Greifswald 92´/SRN  0:2

11.40: FK Teplice – Bílina ………………………………......……. 4:0

12.00: FK Baník Most „zelení“ – FK Ústí nL …...…………. 2:3

12.20: FK Litvínov – Souš ………………………………......……. 0:4

 

Utkání o konečné pořadí:

12.40: A4 FK Baník Most „bílí“ - B4 FK Litvínov ...................1:3

13.00: A3 FK Bílina - B3 FK Baník Souš ...............................1:1, pen. 4:5

13.20: A2 HFC Greifswald 92´ - B2 FK Baník Most zelení ...3:0

13.40: A1 FK Teplice - B1 FK Ústí nL ...................................3:0

14.00: vyhlášení výsledků a ukončení turnaje!

 

Konečné pořadí:

1. místo: FK Teplice

2. místo: FK Ústí nL

3. místo: FK Baník Most „zelení“

4. místo: HFC Greifswald 92´

5. místo: FK Baník Souš

6. místo: FK Bílina

7. místo: FK Litvínov

8. místo: FK Baník Most „bílí“

 

Ocenění:

Nejlepší brankář: Zdeněk Divecký, FK Teplice

Nejlepší střelec: Michal Doležal, 6 branek, FK Teplice

Nejstarší hráč: Luboš Antala (74 let)

Cena fair play/jednotlivec: Martin Kovář, FK Baník Souš

Cena fair play/tým: HFC Greifswald 92´

 

Soupisky jednotlivých zúčastněných týmů a střelci branek:

FK Baník Most „bílí“:

Behina, Krupička-Bystrý, E.Scheithauer, Novák (3 branky), Jakubec, Antala, Švarc, Štefko.

 

Baník Most „zelení“:

Unger-Broum (2), Heidenreich (1), J.Scheithauer (1), Hampejs (1), Spilka, Žiga (1), Schettl (2). Manažer.

 

FK Teplice:

Z.Divecký-Bičovský (1), Mikiska (3), Schlenz (3), Doležal (6), Franke, Kočí (3), Majer. Manažer Šnobr.

 

FK Baník Souš:

Malega, Jelínek-Pokoš, Dedecius (3), P.Jíra, Černý, Giampaoli (2), Kovář (1), Petrášek, Hertl, Kuchta. Manažer Černý.

 

HFC Greifswald 92´:

Heckmann-Sylvester, Frommert, Tokar, Movsesyan, Hahnfeld,¨Lehmann, Meckl, Spolnholz (1), Kühn (1).

 

FK Ústí nad Labem:

Loubal-J.Šumpík (2), P.Šumpík, Bechyně (1), Caninec, Podrazil (1), J.Hrubeš (1), Kožoušek (2), Škvor, Vašků (1).

 

FK Bílina:

Novotný-Figr (2), Procházka (1), Vaník, Laibl, Toman, M.Hlaváč, J.Hlaváč, Sládek.

 

FK Litvínov:

Lilko, Šlechta-Uhlíř (1), Beneš, Doskočil (1), Csöle, Perútka, Polomský (1), P.Hrubeš, Volf.