Vyhledat

Tréninková jednotka pod vedením trenérů Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje

07.11.2019

V úterý 5.11.2019 od 16.30 do 18.00 hodin proběhla tréninková jednotka pod vedením trenérů Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje v areálu FK Baníku Souš z.s.

Akce byla určena pro ročníky chlapci 2007-2008 a dívky 2006-2007 z klubů okresu Most. Bohužel aktivně se zapojily děti pouze z MFK a FK Baníku Souš,ostatní kluby se ani na výzvu konání akce neozvaly.

Jako trenéři byli přítomni Patrik Gedeon a Tomáš Heindereich z akademie a vše organizačně zajišťoval L.Rameš z OFS Most.

FK Baník Souš jako jediný byl ochoten bezplatně poskytnout prostory pro konání akce.