Vyhledat

« zpět

Tisková zpráva FK Baník Souš z.s.

Tisková zpráva FK Baník Souš z.s.

11.05.2020

Vzhledem k uvolnění vládních opatření v souvislosti s koronavirem se klub FK Baník Souš z.s. rozhodl opět začít trénovat. V tomto týdnu od 11.5.2020 začínají všechny kategorie, včetně mládežnických.

 

UPOZORNĚNÍ :  Nařízení vlády zakazuje používat společné šatny,sprchy, wc bude k dispozici z boku hlavní budovy a to za dodržení hygienických pravidel. Z tohoto důvodu Vás žádáme, ať hráči už přijdou na trénink převlečeni do tréninkového oblečení. Rodiče malých fotbalistů, kteří nemusejí  nutně  po dobu tréninku zůstávat v areálu FK Baníku Souš z.s. žádáme, aby hráče jenom přivezli a po tréninku vyzvedli.

Konkrétní den a čas tréninků se fotbalisté jednotlivých kategorií dozvědí od svých trenérů.

 

 

                                                                                      Ing. Petr Černý – tajemník FK Baník Souš z.s.