Vyhledat

« zpět

Syndrom Louny pokračuje

Syndrom Louny pokračuje

11.11.2019

FK Baník Souš – FK Seko Louny  1:3   (1:2)

17.min. Nobst – 22.min. Sulovský, 42min. Gajecký, 84.min. Vokurka

 

V dalším mistrovském utkání přivítala Souš v místním „derby“ celek FK Seko Louny, tým, na který neumí zahrát a který se stal v divizních zápasech jejich negativním „syndromem“.

 

Začátek utkání byl ze strany domácích výborný, hráči makali, jezdili a vytvářeli si šance. V 17. minutě utkání při jednom záběhu za obranu do pokutového území hostí byl faulován domácí hráč Hlaváček Petr a byla z toho penalta, kterou bezpečně proměnil tradiční exekutor Dominik Nobst 1-0.

 

Místo, aby tato branka domácí „nakopla“, opak byl pravdou. Hosté z Loun začali hrát a více šli za úspěchem než domácí borci. To se také projevilo v brankovém skóre. Nejprve ve 22. minutě při rychlém protiútoku domácí obrana nechala zcela volného hráče Loun na malém vápně a ten s klidem a v pohodě vyrovnal na 1- 1 a tím hráčem byl Sulovský Jaroslav.

 

Než se šlo do kabin, tak ve 42. minutě při dalším závaru v pokutovém území domácích se nejlépe zorientoval nejvyšší hráč utkání lounský Gajecký Vojtěch a obrací skóre utkání na stranu svého celku 1-2.

 

Do druhého poločasu od první minuty domácí trenér poslal do hry druhého hrotového útočníka Koptu s cílem zvrátit vývoj utkání na svoji stranu a posílit útočnou ofenzívu.

 

Domácí hráči se snažili o vyrovnání, ale chyběl jim náboj a větší vůle po vítězství, hosté naopak jezdili po „zadku“ a žádný míč jim nebyl ztracený. A tak ze snahy o vyrovnání domácích přišla třetí branka do domácí sítě, když v 84 minutě po rohovém kopu si nejlépe naběhl Vokurka Petr a hlavičkou přidává třetí branku a „pojistku“ pro svůj tým 1-3.

 

A tak i po tomto mistrovském utkání opět domácí tým soupeře z Loun neporazil a svůj“syndrom“ si přenáší do jarního odvetného zápasu.

 

Sestava:

Pettík – Popelka ( 46.Kopta ), Prokop,Bechyně, Pátek – Christof, Nobst – Růžička ( 55.Hána )  , Glas-ser, Hlaváček P.(90.Svoboda)- Kopta (90.Lácha)

Nahradnici:

Bohata P., Horák

Rozhodčí : Milner – Bohata , Nedvěd

Delegát Fačr :  Bláha Vladimír

Branky:

ŽK:   2 - 2

 

Domácí  trenér  Petr  Johana  kometoval  utkání :

Nepotvrdili jsme vítězství a dobrý výkon z Meteoru. Sice se nám povedl začátek a vedli jsme zaslouženě 1:0, ale potom jako bychom se uspokojili a přestali běhat. Soupeř začal být agresivnější v osobních soubojích a díky tomu se vrátil do utkání, které nakonec otočil. Z mého pohledu dnes rozhodlo srdíčko a větší vůle po vítězství.