Vyhledat

« zpět

Soušští žáci při tréninku a přípravě na mistrovská utkání

Soušští žáci při tréninku a přípravě na mistrovská utkání

17.09.2019

V letošním fotbalovém ročníku 2019-2020 v klubu FK Baník Souš z.s. působí již něco přes 30 fotbalových nadějí v žákovském věku. Z toho důvodu klub pro tuto sezónu pro „svoje“ žáky přihlásil dvě soutěže. První soutěž hrají mladší žáci v okrese Teplice a starší žáci poté se účastní okresního přeboru, který organizuje OFS Most.

 

Tréninky probíhají pravidelně ve stejných termínech, a to v pondělí, středa a pátek vždy od 16.30 hodin do 18.00 hodin. Trenérský tým je složen ze 4 trenérů, kteří se dle pracovních možností střídají v trénincích. Trenéry jsou pánové Tomáš Sekerák, Roman Walter, Karel Giampaoli a Petr Černý.

 

O tom, že o fotbal je pořád zájem svědčí i to, že se neustále hlásí další zájemci a členská základna FK Baníku Souš se tak neustále rozrůstá a rozšiřuje.