Vyhledat

« zpět

První porážka v sezóně

První porážka v sezóně

29.10.2019

FK Baník Souš – FK Ostrov  0:2   (0:0)

 

V dalším domácím utkání narazili domácí hráči na FK Ostrov z Karlovarského kraje, na tým, který si v letošní sezóně nevede vůbec špatně. Soušáci měli o motivaci jasno, v případě, že by Ostrov porazili, usadili, by se na prvním místě fotbalové tabulky Divize sk. „B“.

 

Uvod útkání ukázal, jak těžké to utkání bude pro domácí tým, přijel totiž soupeř, který věděl, co chce hrát a tomu podřídil taktiku. Začal ze zajištěné obrany s cílem neinkasovat a vyrážel do rychlých protiútoků. Domácí těžko překonávali obranu hostů, a když se jim to podařilo, tak Koptovu šanci hostující  brankaž vyrazil na rohový kop. Utkání bylo vyrovnané, kde taktika převyšovala úroveň hry. Do poločasové přestávky se nikdo na hřišti “gólově“ neprosadi a tak se šlo za stavu 0-0 do kabin na přestávku.

 

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako první a tak se čekalo kdo první vstřelí branku, to se podařilo hostujícímu týmu, když v 67. minutě utkání se nejlépe v pokutovém území domácích zorientoval právě vystřídavší hostující hráč  Kočí Lukáš a vstřelil první branku svého týmu 0-1.

 

Domácí od té doby vrhli všechny síly do útoku s cílem vyrovnat, domácí trenér prostřídal co mohl, aby vyvinul tlak na hostující obranu a jak to bývá, místo aby domácí srovnali brankové skóre, tak hosté z rychlého protiútoku zvýšili svůj náskok na 0-2 a to byla již 81.minuta utkání a střelcem byl hostující Bursík Tomáš. Ikdyž i po této druhé brance domácí doslova „dřeli“, ale bez výsledku, utkání skončilo vítězně pro hosty a nutno podotknout, že vyhráli zaslouženě, neboť utkání zvládli velmi dobře po taktické stránce.

 

Domácí tým, tak letos poprvé v normálním čase prohrál a neposunul se tak na vytoužené první místo v tabulce.

 

 Sestava:

Pettík – Popelka, Nobst, Bohata, Pátek – Christof, Lácha(36.M.Hlaváček( 80.Svoboda )) – Růžička  (75. Bechyně) - Glasser-Hlaváček P.(39.Hána)- Kopta (70.Malec)

 Nahradnici:

Kovář

Rozhodčí : Fencl- Šlajs, Špindlerová

Delegát Fačr :  Urban Jiří