Vyhledat

« zpět

Převaha na vítězství nestačila

Převaha na vítězství nestačila

12.02.2020

Viktoria Mariánské Lázně – FK Baník Souš 2:1 (1:0)

 

K dalšímu přípravnému utkání si fotbalisté Baníku zajeli na půdu Viktorie Mariánské Lázně, soupeře z divizní skupiny „A“. V utkání hraném od 11.00 hodin sobotního dopoledne, jako by hosty dlouhá cesta poznamenala.

V úvodu utkání byli domácí lepší, především díky větší bojovnosti a agresivitě na útočné polovině. Hosté špatně pokrývali střed hřiště a domácí velmi často hostující obranu přečíslili. Zhruba v polovině prvé půle se také ujali vedení 1:0.

 

Po vstřelené brance se utkání začalo vyrovnávat a šance si vytvářeli i hosté. Do konce prvé půle byla hra vyrovnaná, ale bez dalších vstřelených branek.

 

Druhá půle pokračovala v podobném duchu jako konec půle prvé.  Zhruba do 60. minuty byla hra stále vyrovnaná, s příležitostmi na obou stranách. Poté již začali domácí odpadat a hosté si postupně vytvořili velkou převahu. Ta byla také korunována úspěchem hostujícího Prokopa 1 - 1. 

 

Hosté šli dál za vítězstvím, i nadále měli převahu. Domácí se již dostávali pouze k ojedinělým útokům, ale jeden takový proměnili po chybě hostující obrany ve vedoucí gól. Hosté už se na žádný další úspěch nezmohli, a tak se na konci z vítězství 2 - 1 radovali domácí.

 

Sestava:

Pettík (Nejedlý) – Kunc, Prokop, Náhlovský, Růžička – Lácha (Christof), Glaser – P. Hlaváček, Vepřovský, Svoboda – Wagner (M. Hlaváček)

Na střídání:

Christof, M. Hlaváček, Nejedlý

Branka hostí:

Michal Prokop