Vyhledat

Povedená příprava

25.02.2020

FK Baník Souš – TJ Baník Královské Poříčí  4:1 (4:0)

K dalšímu přátelskému zápasu jsme si pozvali „lídra“ krajského přeboru ze západočeského kraje Královské Poříčí.

Od úvodního hvizdu se hrál pohledný fotbal ve velkém tempu nahoru a dolu na obou stranách. Domácí byli  více na balonu a daleko více ohrožovali branku soupeře. V koncovce se domácí prosadili až po 30 ti minutách prvního poločasu, kdy se nejprve po krásné kombinační akci na zadní tyči soupeřovi branky prosadil Petr Hlaváček.

Za pět minut poslal míč ideálně do „české uličky“ Pavel Vávra a Víťa Popelka chladnokrevně akci zakončil brankou na 2-0.

Aby to pro hosty nebylo tak jednoduché, tak během pár minut, i po svých chybách v rozehrávce, obdrželi 2 branky od středového útočníka domácích Jana Kopty a rázem to bylo 4-0 .

Hráče hostujícího celku to, ale nezlomilo a i nadále předváděli pohlednou hru , kterou korunovali jedinou brankou v utkání, kdy po centru do pokutového území neodhadl dobře domácí brankař situaci, míč podběhl, a hosté pohodlně skórovali 4-1.

Domácí trenér během druhého poločasu zkoušel hráče a častěji střídal a zkoušel různé varianty. Do konce zápasu se poté žádné mužstvo již neprosadilo a utkání skončilo vítězstvím pro domácí tým.

Poslední přípravné utkání  „generálku“ fotbalisté ze Souše absolvují v sobotu 29.2.2020 od 14.00 hodin na přírodním trávě v Blšanech, kde přivítají celek z popředí krajského přeboru Ústeckého kraje Sokol Srbice.

Sestava:

Nejedlý – Vepřovský, Bechyně, Náhlovský, Popelka - Christof, Lácha,-Kunc, Vávra ,P. Hlaváček. - Kopta

Na střídání:

Růžička, M. Hlaváček, Hána, Matyáš

Domácí trenér Petr Johana k utkání uvedl:

Prvních 20 minut úvodního poločasu hráči neplnili úkoly a strategii, kterou jsme jim naordinovali a teprve od 30 minuty utkání začali hrát to, co jsme chtěli. Rychle za sebou vstřelili 4 branky a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. Druhý poločas se neodehrával v takovém tempu jako první a utkání se prakticky dohrávalo, hostující celek nás překvapil, neboť hrál velmi snaživě a houževnatě.