Vyhledat

« zpět

Petr Hlaváček opět střelecky řádil

Petr Hlaváček opět střelecky řádil

15.10.2019

FK Baník Souš – TJ Tatran Rakovník 5:2 (3:2)

Branky: 14.min. Kopta, 15,19,62 min. Hlaváček P.67.min. Pátek  -  13.min. Junek, 23. min. Kučera

 

K dalšímu mistrovskému zápasu do Souše zavítal TJ Tatran Rakovník, který do té doby získal pouze 8 bodů a tak o favoritovi utkání bylo předem rozhodnuto, byla jím Souš.

 

Úvod zápasu poznamenala hrubá chyba v obraně, kdy malou domu vystihl hostující Junek Petr a lehce se dostal ke vstřelení branky svého týmu 0-1.

 

Ani ne za minutu bylo vyrovnáno, kdy domácí Glaser ideálně “načechral“ míč v pokutovém území hostí na hlavu tradičnímu střelci Koptovi, který pohodlně hlavou srovnal brankové skóre na 1-1.

 

O minutu později začal řádit domácí P. Hlaváček, který si výborně zaběhl za obranu hostí a strhl vedení na stranu svého týmu 2-1. Tentýž hráč v 19. minutě utkání vstřelil pro svůj tým další branku a Souš vedla 3-1.

 

Ve 23. minutě domácí obrana vyrobila další hrubku a hosté opět jednoduše a pohodlně snížili Petrem Kučerou na 3-2. Od té doby se hra vyrovnala a do poločasové přestávky ke změně brankového skóre nedošlo.

 

Do druhého poločasu udělal domácí trenér jednu změnu v domácí stoperské dvojici a bylo to znát. Tým začal lépe „fungovat“ hra byla již jistější a výsledek se také dostavil v podobě třetí branky a dalšího „hatricku“ P. Hlaváčka, který v 62. minutě utkání zvýšil na 4-2 pro svůj klub.

 

Definitivní tečku za utkáním učinil opět výborně hrající Vláďa Pátek, který po individuální akci vstřelil krásný pátý gól Souše 5-2.

 

Utkání tedy skončilo očekávaným vítězstvím domácího týmu. Nyní již „Soušáky“ čeká příští kolo zápas podzimu a šlágr   kola v České Brodě, který je na prvním místě divizní tabulky skupiny „B“.

 

Sestava: Pettík – Popelka, Bechyně( 46.Prokop ), Bohata, Pátek – Christof (85.Hlaváček M.), Nobst( 78. Lácha ) – Růžička  (70. Svoboda), Glasser, Hlaváček P. - Kopta (64.Malec)

Nahradnici: Nejedlý, Hána

ŽK:   Prokop - Borák

Rozhodčí :  Nehasil– Šmat,Trojan

Delegát Fačr : Pešek Pavel

 

Hostující trenér  Petr  Johana  komentoval  utkání :

„Úvod utkání poznamenala úvodní branka hostí, ale na tu jsme rychle odpověděli a během 4 minut jsme se dostali do vedení o dvě branky, další nepřesnost v domácí obraně hosté potrestali a snížili naše vedení na jednu branku. Od té doby byla hra vyrovnaná a ž do poločasu. Ve druhém dějství jsme hostům už nic nedovolili a utkání jsme dovedli do vítězného konce. S výsledkem jsem spokojený, ale hra nebyla podle mých představ. Musíme se z toho poučit a hledět dopředu, kdy následující kolo bude šlágrem, neboť hrajeme u vedoucího týmu tabulky SK Český Brod.“