Vyhledat

« zpět

Petr Hlaváček na 100 let výročí Souše střílel ostrými

Petr Hlaváček na 100 let výročí Souše střílel ostrými

24.09.2019

FK Baník Souš – MFK Dobříš  7:0 (4:0)

Branky: 15,56,88 min. Hlaváček P.,  3.min. Bohata, 8. min. Pátek, 40. min.Nobst, 49.min. Malec

 

Další domácí, mistrovské utkání bylo odehráno v rámci oslav 100 let od založení FK Baník Souš z.s., tentokrát na „soušský“ útulný stadionek přivítal celek MFK Dobříš, v té době umístěný na posledním místě tabulky skupiny B. 

 

Domácí tým vědom si, že oslavy nesmí pokazit, pustil se do svého soupeře s vervou a byl po celé utkání zcela jednoznačně lepším týmem a vše bylo jen otázkou brankového skóre. 

 

Brankovou kanonádu neotevřel ve 3.minutě utkání nikdo jiný než kapitán domácích Petr Bohata a jak je u něho typické bylo to hlavou 1-0. O 5.minut dorážel do branky míč ofenzívně  laděný obránce Vláďa Pátek 2-0.

 

Do poločasu ještě v 15. minutě skóroval P. Hlaváček a ve 40. minutě Nobst a to už bylo 4-0. Domácí příznivci již skandovali „ Dejte jim bůra“, ale to domácí hráči ještě do poločasu nestihli a tak se šlo do kabin za stavu 4-0.

 

Ve druhém poločase „bůr“ padl, a to již ve 49. minutě a postaral se o něho Jan Malec. Druhý poločas byl opět v režii domácího celku a akce střídala akci na hostující branku. Vše zařídil a „hattrick“ si vystřílel Petr Hlaváček, který nejprve v 56. minutě utkání zvýšil na 6-0 a v 88. minutě z přímého volného kopu krásně obstřelil hostující zeď a završil brankové skóre na 7-0 pro svůj tým.

 

Utkání tedy domácí hráči sehráli ve velkém stylu a dovedli tak utkání do vítězného konce s výrazným brankovým rozdílem.

 

Sestava:

Nejedlý (75.min.Pettík) – Popelka, Bechyně, Bohata(52.min.Hlaváček M.), Pátek –  Christof (68.min.Lácha) , Prokop – Kunc (63.min.Svoboda ), Nobst, Hlaváček P.– Malec (62.min.Kopta )

Žk:  Bohata, Pátek – Maryška,Machač, Šrain

Rozhodčí :  Štefan  – Vokoun, Navrátilová

Delegát FAČR :  Krejčí Zdeněk