Vyhledat

« zpět

Oslavy 100 let od založení FK Baník Souš z.s. se podařily

Oslavy 100 let od založení FK Baník Souš z.s. se podařily

24.09.2019

V sobotu 21.9.2019 proběhly oslavy 100 let od založení FK Baník Souš, oslavy probíhaly již od rána 9.00 hod.

 

Nejprve byl sehrán satelitní turnaj mladších přípravek za účasti týmů: Souš A, Souš B,Kopist, Bečova. Zahajovací výkop provedla paní senátorka MUDr. Alena Dernerová patriotka malých „Tygříků“ ze Souše.

 

Následovaly mistrovské zápasy starší přípravky s celkem Meziboří a mladších žáků s Chlumeckou sportovní. Starší žáci sehráli utkání o body s celkem z Obrnic.

 

Po obědě přišla na řadu utkání Starých gard Baníku Souš a Baníku Most ve dvou kategorii do 50 ti let a nad 50 let. Naše „Soušské číčy“ ženy sehrály exhibiční utkání s herci Městské divadla Most a poté bylo sehráno utkání fanoušků „Fans club“ Baníku Souš s trenéry,sponzory a vedením Baníku Souš.

 

Vyvrcholením poté bylo mistrovské utkání mužů divize, kdy domácí sehrály podařené utkání s celkem MFK Dobříš, ve kterém zvítězili vysoko 7-0 po poločase 4-0.

 

Pro děti pořadatelé připravili po odehraných utkání také zábavu ve formě skákacího hradu, zorbingu a dalších sportovních aktivit. K chuti jim zcela určitě přišly i palačinky a točená limonáda podávaná z ruk svých maminek a tatínků, kteří se na oslavách také podíleli.

 

Jakmile poslední utkání skončilo, už byla připravena produkce hudební skupiny Sortiment a pokračovala volná zábava všech zúčastněných. Na úplný závěr slavnostního dne byl ve 22.00 hodin odpálen i monstrózní OHŇOSTROJ.

 

Podle ohlasů zúčastněných příznivců FK Baníku Souš z.s. se oslavy povedly, lidé se bavili, mnozí se po několika letech opět setkali a mohli tak zavzpomínat na roky prožité ve svém milovaném klubu. Oslavy proběhly bez negativního incidentu a nyní nám nezbývá nic jiného než se opět těšit na další následující jubilea klubu.