Vyhledat

« zpět

Odchod dvou opor z kádru FK Baník Souš z.s. před novou sezonou

Odchod dvou opor z kádru FK Baník Souš z.s. před novou sezonou

22.08.2019

Jak už to tak bývá, nic není věčné a tak to zažili i v FK Baníku Souš, kdy po dlouholetém působení skončily dvě hráčské opory. 

                 

S aktivní kariérou se rozhodl ze zdravotních důvodů skončit obránce Karel Horák, který prošel v mládežnickém věku Baník Most a postupně se dostal do FK Baník Souš, kde s malými přestávkami působil řadu let.

 

Jelikož však s věkem přibývala i zranění a v současné době již nebylo možné odehrát fotbalovou divizi, rozhodl se Karel ukončit svoji bohatou fotbalovou kariéru, za což mu děkujeme a přejeme dalších šťastných chvil v osobním životě.

 

Dalším hráčem, který ukončil svoje působení v klubu, byl útočník a střelec Václav Štípek.

 

Hráč, který v mládí „vyrostl“ v Souši a postupně přes Baník Most, FK Teplice se do Souše navrátil, aby ji pomohl ve fotbalové divizi.

 

Václav Štípek si dokonce zahrál i 1. Ligu ve FK Baníku Most. Celý fotbalový život byl střelcem, což potvrzoval i nyní v Souši. Jeho odchodem ztrácí domácí klub FK Baník Souš oporu, střelce, tahouna a „parťáka“ do kabiny.

 

Domácí fanoušci nemusí však truchlit, neboť Vašek zcela neodešel, bude nyní v Souši působit na pozici asistenta trenéra Petra Johany.

 

Za odvedený výkon v Souši se před domácím pohárovém utkání s celkem Sokolova rozloučili spoluhráči jmenovaných, fanoušci Souše a také za FK Baník Souš z.s. předseda klubu Luboš Luňáček.

 

A my ostatní klukům vzkazujeme

      

Hoši děkujeme !!!!