Vyhledat

« zpět

Návštěva Jirky Fleišmana svého rodného fotbalového klubu FK Baník Souš

Návštěva Jirky Fleišmana svého rodného fotbalového klubu FK Baník Souš

17.09.2019

Návštěvou svého rodného fotbalového klubu při mistrovském zápase s celkem FC Neratovice-Byškovice poctil Jiří Fleišman, ofenzivní fotbalový  obránce, který v současné době působí v prvoligovém slezském celku FC Baník Ostrava, kde při neúčasti Milana Baroše ve fotbalovém utkání zastává funkci kapitána.

 

Jirka fotbalově vyrůstal v Baníku Souš, a tak není divu, že jeho kroky při návštěvě rodného Mostu mířili zase na fotbal do Souše. Domácí příznivci jej rádi přivítali a po utkání se s ním vyfotili, taktéž domácí hráči po těsné výhře 1-0 nad Neratovicemi-Byškovicemi s „Flaškou“, jak je jeho přezdívka, si tleskli na úspěšný zisk 3 mistrovských bodů.

 

Závěrečné společné foto hráčů, domácích příznivců a Jiřího Fleišmana dokazuje, že na Souši je dobrá nálada a fotbalově to tady žije.