Vyhledat

« zpět

Na Souši probíhá fotbalové soustředění nejmenších

Na Souši probíhá fotbalové soustředění nejmenších

26.08.2019

Od pondělí 26.8.2019 probíhá v areálu FK Baník Souš z.s. ( za Neprakta klubem ) fotbalové soustředění nejmenších pod vedením šéftrenéra mládeže FK Baníku Souš z.s. Petra Johany a jeho trenérského týmu : Romana Hačeckého, Martina Kratochvíla, Pavla Nemravy.

 

Soustředění je naplánováno na celý týden a probíhá v podobě příměstského tábora. V pondělí celý den budou v areálu Baníku Souš probíhat fotbalové tréninky, dále se budou hrát různé míčové hry a ke slovu se dostane také florbal.

 

V úterý dopoledne fotbalový trénink a odpoledne po obědě proběhne návštěva Aqparku v Mostě.

 

Středa bude mít stejný scénář a ve čtvrtek se v odpoledních hodinách změní Aqpark za koupaliště pod Resslem.

 

Na pátek jsou pak naplánovány fotbalové tréninky a ostatní hry v areálu FK. V případě nepříznivého počasí mají organizátoři soustředění připraven náhradní program, a to ve využití vlastní tělocvičny a nebo využití UMT, která je v areálu k dispozici, ale vzhledem k předpovědi počasí tento „černý“ scénář by neměl být využit.

 

Sportovci mají zajištěn oběd v Dopravních podnikách v Mostě a svačiny probíhají vždy jak dopoledne, tak i odpoledne v rámci klubu formou zdravého stravování, pitný režim je zajištěn po celý den.

 

Fotbalového soustředění se účastní členové klubu FK Baníku Souš z.s. a také nově příchozí zájemci, kteří fotbal v tomto klubu chtějí hrát. Celkový počet dětí je 30 a to v kategoriích mladší + starší přípravky a žáci.

 

V prvním týdnu září 2019 a to konkrétně 2.9.2019 v pondělí a 4.9.2019 ve středu od 15.30 hodin proběhnou náborové dny nových fotbalových adeptů do klubu FK Baník Souš z.s.