Vyhledat

« zpět

Letní příprava FK Baníku Souš - 2019

Letní příprava FK Baníku Souš - 2019

16.07.2019

Letní příprava začala ve středu 10.7. 2019. Někteří hráči kvůli dovolené nastoupili později.

Již na počátku přípravného období jsme odehráli první utkání, a to v neděli 14.7.2019 jsme změřili síly z divizním soupeřem Český Lev Union Beroun. Soupeře jsme přehráli 2-1 po poločase 1-0. 

 

O branky se postarali ve 13. minutě Nobst a v 75. minutě Pátek. Utkání bylo hráno na hlavním hřišti v Blšanech, kde byla připravena ve vynikající kondici přírodní travnatá plocha. 


V utkání jsme byli lepším celkem a zaslouženě jsme vyhráli. Trenér Johana vystřídal všechny přítomné hráče a dal prostor hlavně novým příchozím hráčům a hráčům, kteří se chtějí probojovat do kádru našeho divizního mužstva.

 

Vzhledem k částečné rekonstrukci travnatých ploch v našem areálu, probíhají tréninky v obci Braňany, kde nám vyšli vstříc a poskytli nám hrací plochu k trénování.

 

K hráčskému kádru je nutné uvést, že odešli: Ducháček – TJ Krupka , Karlovec – angažmá v SRN, Štípek a Horák – ukončili kariéru, Hudec a Chodora se vrátili zpět do svého mateřského klubu ( Ústí nad Labem ).

 

Přišli: Martin Hlaváček – návrat z hostování v Srbicích,  Kopta – z Horního Jiřetína ( již v Souši působil ), Nejedlý – brankář z MFK Most, Hána –z FC Chomutov. Na zkoušku s cílem se probojovat do kádru přišli – Růžička, Lácha, Bechyně - skončili v dorostu FK Ústí nad Labem, Skrčený – z Oldřichova.

 

Tým jako v loňském roce povede – hlavní trenér -  Petr Johana, asistent trenéra – Václav Štípek, vedoucím mužstva – Petr Sattler, masér – Jan Vacín, kustod – Pavel Jíra, o trenérovi brankařů zatím probíhají jednání, neboť skončil svoji činnost v FK Baník Souš  Jaroslav Belaň, který odešel do Plzně jako trenér brankařů ve fotbalové akademii mládeže.

 

Přehled  přátelských utkání:

Sobota 20.7.2019 -  11.00 hodin    -   FK Baník Souš – FC Viktoria Mariánské Lázně – hřiště Blšany

Středa  24.7.2019 -  ????? hodin    -   FK Baník Souš – FK Teplice U 18 – hřiště  - ????

 

Předkolo MOL Cupu :

Sobota  3.8.2019  - 17.00  hodin      -   TJ Baník Union  Nové Sedlo  - FK Baník Souš – hřiště Nové Sedlo

 

1 mistrovské utkání :

 Sobota 10.8.2019  - 15.00 hodin    -    FK Baník Souš z.s. – SK Štětí z.s. – hřiště Souš

 

Na nový soutěžní ročník fotbalové divize se tak celek FK Baník Souš z.s. intenzivně připravuje a můžeme očekávat maximální výkony s cílem předvádět pohledný a kombinační fotbal, který přiláká diváky na stadion, vždyť FK Baník Souš z.s. hraje v Mostě nyní nejvyšší  fotbalovou soutěž. 

 

První mistrovské utkání sehrají „Soušáci“ v sobotu 10.8.2019 od 15.00 na svém hřišti s nováčkem soutěže celkem SK Štětí z.s. Pozor pro letošní ročník nastala změna v čase výkopu, kdy se bude hrát již od 15.00 hodin a ne jako původně od 17.00 hodin.

 

Tak diváci a příznivci FK Baníku Souš neváhejte a přijďte naše borce povzbudit.