Vyhledat

« zpět

Genarálka na jaro nám nevyšla

Genarálka na jaro nám nevyšla

04.03.2020

FK Baník Souš – TJ Sokol Srbice   1:2  (0:2)

Branka: Vávra

 

Poslední přípravné utkání před ostrým startem jarní části divizní soutěže sehráli fotbalisté Souše v sobotu od 14 hodin Blšanech. Poprvé se představili na přírodní travnaté ploše. Soupeřem jim byl Sokol Srbice, ambiciózní celek z popředí Krajského přeboru Ústeckého kraje.

 

A nutno podotknout, že byl diviznímu mužstvu více než důstojným soupeřem.  V prvé půli si počínali velmi zkušeně a svého divizního soka téměř k ničemu nepustili. Navíc dobře napadali a získávali velké procento míčů. Ze ztrát soupeře podnikli rychlé protiútoky, kterým domácí obrana čelila jen s velkými obtížemi. Ve dvou případech byli hosté při své ofenzívě úspěšní, a tak prvou půli vyhráli 0:2.

 

Ve druhé půli se sice domácí zlepšili, měli více ze hry, vytvořili si i optickou převahu, ze které vzešly i nějaké pohledné akce. Ale nemohoucnost domácích střelců stav utkání dlouho neměnila. Naději vykřesla až branka Vávry.

 

V dalším průběhu hry ale hostující obrana už žádnou změnu skóre nepřipustila. Hosté si do konce utkání výsledek zkušeně pohlídali a zvítězili 1:2. Výkon domácích byl pro trenérské duo velkým zklamáním a tak budou mít do premiéry jarní části, kterou „Soušáci“ sehrají v sobotu dopoledne od 10.15 ve Štětí, o čem přemýšlet.   

   

Sestava:

Pettík (Nejedlý) – Popelka, Prokop, Náhlovský (Matyáš), Kunc (Hána) – Christof, Glaser – Skrčený (Růžička), Lácha (M. Hlaváček), Vepřovský - Vávra

Na střídání:

Nejedlý – Růžička, Hána, Matyáš, M. Hlaváček