Vyhledat

« zpět

FK Baník Souš z.s.- ukončení aktivní činnosti v oblasti kopané

FK Baník Souš z.s.-  ukončení aktivní činnosti v oblasti kopané

16.06.2020

Na letošní únorové Valné hromadě si členská základna FK Baníku Souš z.s. odsouhlasila účast v novém fotbalovém projektu fotbalu v Mostě, kdy se od 1.7.2020 stane součástí nově vzniklých subjektů FK Baník Most-Souš,mládež z.s. a FK Baník Most-Souš s.r.o. , které budou působit v jednom společném fotbalové klubu. Tedy od 30.6.2020 FK Baník Souš z.s. ukončuje svojí aktivní činnost v oblasti kopané.

 

Z tohoto důvodu bychom „MY“ Soušáci chtěli touto tiskovou zprávou dát na vědomí fotbalovému světu, že FK Baník Souš z.s. nekončí, ale jeho novodobá budoucnost bude pokračovat v jiném fotbalovém subjektu a „soušské“ srdce bude dále tlouci. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem a myslíme tím doopravdy všem fanouškům, sponzorům, přátelům, hráčům a také rodičům našich dětí, kterým se fotbalová Souš stala součástí jejich života ba dokonce lze říci, že i rodinou.

 

Tedy děkujeme za vše, doufáme a lze říci, že pevně věříme, že nový fotbalový projekt Mosteckého fotbalu je to správné řešení zachování a pozdvihnutí fotbalu v našem městě.

 

Fotbalu zdar a FK Baníku Souš z.s.  AHOOOOJ