Vyhledat

Benefiční fotbalové utkání hráčů Policie ČR+Hasiči – TOP REAL Praha sehrané dne 14.9.2019 ve fotbalovém areálu FK Baník Souš

18.09.2019

Sobota 14.9.2019 od 14.00 hodin byla ve znamení fotbalového utkání pro nadaci policistů a hasičů na finanční podporu pozůstalých rodin otců, kteří zahynuli ve službě.

K utkání proti sobě nastoupil výběr Policie ČR okresu Most a Hasičů Ústeckého kraje proti hercům, sportovcům a osobnostem pod názvem TOP REAL Praha.

Utkání bylo hráno na dva poločasy po 40 ti minutách, kdy konečný výsledek nebyl až tak důležitý, mimochodem vyhrál Top Real Praha 4-2, ale myšlenka podpořit dobrou a užitečnou věc. O poločasové přestávce proběhlo předávání sponzorských darů od několika společností, široké veřejnosti bylo osvětlen význam akce a závěrem byl výtěžek z dobrovolného vstupného a sponzorské dary předány vybrané pozůstalé rodině.

O tom, že akce byla na konci zhodnocena jako úspěšná svědčí také hojná návštěva diváků, kteří přišli podpořit dobrou myšlenku.

FK Baník Souš z.s. pomohl také k uskutečnění „Benefice“ tím, že bezplatně poskytl své prostory.