• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 06 Únor 2019 09:12

news

FK Baník Souš – OLYMPIA Březová 3:2 (1:1)

Branky domácích: 25. Chodora, 53. Strnad, 55. Weickert

V dalšímu přípravnému utkání, které se odehrálo v pátek od 19 hodin, jsme na domácí umělé ploše přivítali účastníka naší skupiny divize B celek FK Olympie Březové.

Tentokrát přistoupili naši hráči k utkání daleko svědomitěji než v předchozím zápase. A v prvém poločase byli jasně lepším celkem, s výrazně lepším pohybem než soupeř. Nicméně byli to hráči soupeřek, kteří se v utkání ujali vedení 1:0 a to již v 14. minutě utkání. Naši hráči se obdrženou brankou nenechali zaskočit a velmi brzy srovnali. Od té chvíle jsme měli velkou herní převahu. Do konce poločasu jsme ji brankově nedokázali využít. A tak prvá půle skončila remízou.

V úvodu druhého poločasu jsme navázali na dobrý výkon z prvé půle. Tentokrát jsme již dokázali herní převahu zužitkovat i střelecky. Přidali jsme dva góly a vypadalo to, že je o osudu utkání rozhodnuto.

Opak byl pravdou. Nepochopitelně jsme přestali hrát. Soupeř srovnal krok, utkání se vyrovnalo, dokonce nás v některých fázích začal soupeř přehrávat. Odměnou mu bylo snížení na 3:2. Po vstřelené brance soupeři narostla křídla ještě více a v závěru velmi usiloval o vyrovnání. Do konce utkání se již skóre neměnilo a tak se soupeři rozešli konečným skórem 3 : 2.

Sestava : Nikiforov – Pátek, Bohata, Prokop, Weicker –Matyáš, Hlaváček M. – Hlaváček P. Vávra, Chodora, Zápotocký,

Střídali : Strnad, Větrovec, Štípek,

Hodnocení trenéra domácích Petra Johany :

V dalším utkání přípravném utkání jsme i vzhledem k velké marodce chtěli, aby hráči odehráli co největší porci minut. Chtěli jsme, aby se neopakoval první poločas s Litoměřickem a byli jsme aktivní a silní na míči. Do cca. 65 minuty se nám to celkem dařilo a byli jsme lepší než soupeř. Po druhém střídání už se naše hra změnila v chaos i díky tomu , že někteří hráči nehráli na svých obvyklých postech.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR