• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 29 Leden 2019 09:06

news

FK Baník Souš – FK Litoměřicko 2:7 (0:6)

Branky Souše : Štípek, Chodora

Po čtrnácti dnech se opět ve vzájemném přátelském utkání a to již páteční večer v 18.00 hod potkali hráči domácí Souše s hosty z Litoměřicka. Předchozí utkání skončil remízou 1:1.

Do pátečního utkání měl domácí trenér Petr Johana k dispozici poměrně široký hráčský kádr, který se účastní zimní přípravy. Do zápasu bylo připraveno 18 hráčů, které mohl trenér využít. Aby se mohli předvést všichni borci, tak o poločase vyměnil téměř celou jedenáctku.

Nutno podotknou, že hráči nastoupivší v prvém poločase se své úlohy nezhostili vůbec dobře. Za soupeřem zaostávali ve všech herních činnostech, byli bez pohybu, nenabízeli se, postrádali agresivitu, neudrželi míč, kazili rozehru atd. Za což je soupeř náležitě potrestal a po prvé půli šli domácí do šaten s šestibrankovým přídělem.

Do druhé poloviny utkání vstoupili domácí jako vyměnění, začali se lépe pohybovat, nabízeli se, udrželi balon a dobře přihrávali, byli agresivnější a důslednější po ztrátě balonu. To vše se projevilo i na skóre, kdy druhou půli domácí vyhráli 2:1.

Duel obou soupeřů skončil pro domácí nelichotivým skórem 2:7 pro hosty. Byť to byla příprava, tak obraz hry a přístup některých hráčů mohl domácímu trenérovi velmi napovědět, kdo si místo v kádru udrží.

Sestava:

1. poločas: Nikiforov- Pátek, Hudec, Bohata, Popelka – Hlaváček M., Matyáš- Hlaváček P., Vávra, Strnad, Zápotocký

2. poločas Nikiforov- Karlovec, Hudec, Bohata, Weickert – Nobst, Christof-Větrovec, Ducháček, Chodora, Štípek.

Hodnocení trenéra domácích Petra Johany :

„V dnešním utkání dvou různých poločasů jsem zklamán z přístupu většiny hráčů v prvním poločase!!! Může se stát, že se nedaří fotbalově a soupeř je lepší. Nedovedu však pochopit, že si necháme dát 6 branek za poločas po kterém osm hráčů vědělo, že budou hrát jen poločas, a tudíž ho mají i z kondičních důvodů odjezdit.

Při přípravě jsme si řekli, že budeme hrát aktivně. Napadat soupeře ihned po ztrátě míče, nenechat soupeře kombinovat a být aktivní na míči. Nic z toho tam nebylo, a ještě jsme dělali velké taktické chyby!!! Druhý poločas už byl vyrovnaný a s přístupem hráčů v něm jsem byl spokojený.“

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR