Pondělí, 21 Leden 2019 08:23

V neděli 20.1. 2019 se konal halový turnaj v Málkově pro ročník nar. 2012 a mladší na němž se představili i naši Tygříci. Zde se utkalo šest týmů systémem každý s každým s hrací dobou 1x 13 minut.

Tygříci vyhráli čtyři utkání z pěti stejně jako SKJ Junior Žatec a MFK a tak rozhodovala minitabulka těchto tří týmů. V této tabulce vinou nepovedeného utkání s MFK skončili naši bojovníci na krásném třetím místě.

Výsledky tygříků:

FK Baník Souš – FK Ostrov I 2 : 1

FK Baník Souš – MFK Most 0 : 6

FK Baník Souš – FK Baník Sokolov 3 : 0

FK Baník Souš – FK Ostrov II 4 : 0

FK Baník Souš – SKJ Junior Žatec 1 : 0

Trenér Pavel Nemrava : Chtěl bych pochválit všechny Tygříky za snahu ukázat vše co se již naučili, dále pak chuť do hry a nasazení po celý turnaj. Škoda jen utkání proti MFK ,ve kterém byl cítit z kluků zbytečný respekt a ten je stál jak se na konci turnaje ukázalo lepší umístění. Děkuji rodičům za podporu našich Tygříků a všem za skvělou reprezentaci Baníku Souš.