• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 19 Listopad 2018 11:29

news

FK Baník Souš – Sportovní sdružení Ostrá 3:0 (3:0)

Branky : 12.min Nobst, 14.min.Pátek, 16.min. Štípek

Poslední zápas podzimu Souš sehrála ve svém prostředí ještě na přírodní travnaté ploše s ambiciózním celkem SS Ostrá.

Začátek utkání byl pro Souš opravdu snový, do 16. minuty totiž bylo o osudu utkání rozhodnuto. Nejprve ve 12. minutě z pravé strany zahrával rohový kop P. Hlaváček, na jeho centr si nejvýše vyskočil Dominik Nobst a hlavou vsítil první branku domácího týmu 1-0.

Za 2 minuty opět z pravé strany tentokrát odcentroval do pokutového území Pavel Vávra a krajní obránce Vladimír Pátek, tak zaznamenal gól hlavou 2-0.

Diváci se ještě nedoradovali z druhé branky domácích a už v 16. minutě Petr Hlaváček důsledně atakoval hostujícího brankaře, kterého obral o míč, od brankové čáry odcentroval před branku, kde pro zcela neobsazeného kanonýrka domácích Václava Štípka nebyl problém hlavou míč umístit do prázdné branky 3-0. To byl začátek utkání pro domácí jako „ZVON“.

Hosté byli otřeseni, jejich trenér okamžitě reagoval, vystřídal hned dva hráče, přeskupil sestavu. Domácí dále koncertovali na co šáhli to jim vycházelo, prostě velká pohoda z pohledu domácího týmu. Do konce poločasu bylo ještě pár šancí a náznaků šancí, ale ty domácí nedotáhli již do konce.

Druhý poločas probíhal podle stejného scénáře jako první s rozdílem toho, že domácí již své brankové příležitosti nedokázali proměnit. Hosté byli otřeseni a snažili se zápas dohrát bez velikého přídělu branek a to se jim také podařilo a odjeli ze Souše „jen“ s třígolovou prohrou.

Hráčem utkání byl beze sporu krajní záložník Petr Hlaváček, který nahrál na dvě branky zápasu, ale hlavně se mu také herně dařilo a byl tahounem týmu.

FK Baník Souš z.s. tak po podzimní části divize skupiny „B“ přezimuje na 4 místě, když má shodně bodů jako třetí Meteor Praha, na druhé Zbuzany ztrácejí 2 body a na prvního v tabulce celek Hostouň pouze 3 body.

Domácí trenér Petr Johana po utkání uvedl :

„Podařil se nám začátek utkání, kdy již v 16.minutě to bylo 3-0 a o osudu utkání bylo praktiky rozhodnuto. Během utkání jsme měli ještě další šance, ale ty jsme neproměnili. Tento poslední zápas podzimu tak završil náš „finiš“ za ziskem bodů, když jsme posledních 5 utkání neprohráli a získali jsme 13 bodů z 15.Tímto bych chtěl celému mužstvu a všem dalším, kteří se na úspěšném podzimu zde ve FK Baníku Souš podíleli.“

Sestava : Pettík – Pátek, Bohata, Prokop, Zápotocký – Běloušek, Nobst ( 87.min.Christof ) – P.Hlaváček ( 77.min. Strnad ) ,Vávra, Popelka (82. min.Ducháček ) – Štípek ( 69.min. Hlaváček M. )

Trenér: Petr Johana,

Asistent trenéra : Václav Štípek

Trenér brankařů : Jaroslav Belaň

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 2-2

ČK : 0 - 0

Diváci : 100

Rozhodčí : Pálek - Volf, Teuber

Delegát FAČR : Sádovský Peter

Autor : Černý Petr

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR