• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 06 Listopad 2018 20:24

news

FK Baník Souš. – SK Kladno 2:1 (1:0)

Branky : 11 .min.Štípek, 70.min. Pátek – pokutový kop – 49. min. Borák

Předposlední domácí zápas v podzimní části fotbalové divize sehráli hráči Souše se silným celkem z Kladna.

Utkání bylo od počátku vyrovnané a bojovné, lépe však začali domácí hráči. Hned v úvodu utkání v 11. minutě se k přímému volnému kopu postavil Štípek, ale jeho střela byla pouze do zdi postavené z bránicích hráčů. Míč se však odrazil znovu ke Štípkovi a ten tvrdou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě 1-0.

Hosté na oplátku udeřili hned ve 12. minutě, kdy se do šance dostali na levé straně, ale domácí brankař míč vyrazil. V 33. minutě hosté zahrávali rohový kop na přední tyč, kde jejich hráč však hlavičku nedokázal umístit do domácí branky, ale domácím příznivcům pěkně zatrnulo.

K dalším slibným situacím již v prvním poločase nedošlo a tak se šlo do kabin za těsného stavu pro domácí tým.

V úvodu druhého poločasu domácí hráči zaváhali a již ve 49. minutě po rohovém kopu se míč dostal po hlavičce na zadní tyč, kde stál sám neobsazený hráč hostí Borák a ten do prázdné branky skóroval a srovnal stav utkání na 1-1.

 

V 57. minutě domácí brankař Pettík výborně vyhodil dlouhý míč na Pátka, který v rychlém protiútoku míč křížem přihrál na druhou stranu, kde na brankaře sám z pravé části postupoval P.Hlaváček, ale jeho střelu výborně chytil hostující brankař, který dokázal včas vyběhnout.

V 70. minutě se ke střele v pokutovém území chystal Zápotocký, ale při svém kopu jej soupeř fauloval tkzv. „šlapákem“ a rozhodčímu nic jiného nezbývalo, než písknout pokutový kop, ke kterému se poté postavil Vladimír Pátek a s jistotou jej proměnil 2-1.

V 79. minutě utkání agilní Pátek z pravé strany od pomezní čáry přihrává míč pod sebe a v šanci se objevuje opět P. Hlaváček, ale jeho střela končí vedle hostující branky.

V 81. minutě Pátek nacentroval míč do pokutového území, kde kanonýr Štípek výborně hlavičkuje, ale míč končí těsně vedle hostující branky. Hosté poté v závěru utkání vyvinuli na domácí branku tlak, který však byl pouze optický, neboť nebylo žádných brankových šancí a tak domácí v pěkném fotbalovém „mači“ zvítězili těsně, ale přece 2-1.

Domácí trenér Petr Johana po utkání uvedl :

„Utkání mělo svoji kvalitu, bylo vyrovnané, náš tým nebyl horší a kluci makali až do poslední minuty. Jsem rád, že jsme toto utkání zvládli a zvítězili. Doma se musí vyhrávat a my jsme svoji povinnost splnili.“

Sestava :

Pettík – Zápotocký, Běloušek , Bohata, Pátek – Matyáš, Christof – Popelka ( 87.min. Hlaváček M. ), Ducháček ( 64. Min. Strnad ), Hlaváček P. – Štípek ( 90.min. Horák )

Trenér: Petr Johana,

Asistent trenéra : Václav Štípek

Trenér brankařů : Jaroslav Belaň

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 1 - 4

ČK : 0 - 0

Diváci : 100

Rozhodčí : Švorc – Starý, Kolátor

Delegát FAČR : Vrzal Josef

Autor : Černý Petr

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR