• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 31 Říjen 2018 07:47

news

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – SK Pavlíkov 5:3 (3:2)

Branky Souše/Ervěnic: Králová, Polívková, Podaná, Ratajová a Lukešová;

ŽK 2:0, bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov přispěl v domácím utkání na hřišti v Souši s loňským vítězem soutěže ke kvalitnímu utkání plné branek.

Oba týmy vyznávají útočné pojetí hry, což bylo vidět od úvodního hvizdu rozhodčího. Domácí ženy si již v úvodu vytvořily několik šancí, které volaly po brance. Ale byly to ženy Pavlíkova, které již v 7. minutě otevřely skóre utkání z rychlého protiútoku – 0:1.

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Domácí také po průniku po levé straně hřiště a dorážce Králové srovnaly skóre utkání – 1:1. To běžela 13. minuta. Utkání mělo bojovný náboj a šance ke vstřelení branky měly oba týmy.

Ve 29. minutě se po faulu ve vzdálenosti 22 metrů od branky postavila zkušená Polívková k zahrání přímého kopu. Technickou střelou obstřelila zeď a míč zaplul přesně k levé tyči branky – 2:1.

Ve 38. min. si na centr od Bečákové naběhla Podaná a zvýšila na rozdíl dvou branek – 3:1. O minutu později snížila kanonýrka Pavlíkova Pázlerová, která pronikla středem hřiště – 3:2. Tímto poměrem skončila první půle.

Druhý poločas měl podobný scénář jako půle první. Fotbalistky obou týmů se tlačily do útoku a k vidění byl pěkný technický fotbal s mnoha příležitostmi ke vstřelení branky. První branku druhého poločasu a celkově šestou v utkání vstřelila domácí Ratajová z přímého volného kopu v 50. minutě – 4:2.

Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šance byly k vidění před oběma brankami. Smůlu v utkání měla domácí Polívková, kdy se 2x řítila sama na branku, ale vždy při zakončení nastřelila lapačku Pavlíkova. Další branku vstřelila v 74. minutě aktivně hrající středopolařka domácích žen Lukešová, když si naběhla na přesný centr do pokutového území od Tóthové – 5:2.

V 77. minutě hostující hráčky snížily z penalty po faulu v pokutovém území – 5:3. Do konce zápasu měly hráčky obou týmů po jedné šanci, ale již je nevyužily.

Trenéři domácího týmu hodnotili utkání: „Utkání se divákům muselo líbit. Proti sobě se postavily týmy, které mají největší fotbalovou kvalitu v soutěži. Oba soupeři preferují i útočný styl a zápas okořenili nejen pohlednými kombinacemi, ale také krásnými osmi góly z různých situací. Byly k vidění branky po brejcích ze stran, středem hřiště přímých kopech i penalty. Myslíme si, že tento zápas bude patřit k těm nejhezčím v této sezóně.“

Sestava Souše/Ervěnic: Flachsová – Váňová, Ratajová (K), Mašlová, Novotná, Robelová, Lukešová, Králová, Tóthová, Podaná, Polívková, Bečáková a Antalová.

Vedoucí: Hausdorfová Anna; Trenéři: Giampaoli Karel, Chlad Ondřej a Dojáčková Petra.

Ženy Souše/Ervěnic-Jirkova čeká poslední mistrovské utkání podzimu na půdě nováčka soutěže FC Prague Raptors – hraje se v sobotu 3. 11. 2018 od 11,30 hodin na umělce v Praze – Zličíně.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR