• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 29 Říjen 2018 13:56

news

FK Ostrov - FK Baník Souš z.s. 0:0 (0:0) PK : 5:6

Branky : rozhodující penalta Pettík

K dalšímu utkání Souš zajížděla na hřiště FK Ostrov na Karlovarsko. Utkání přihlížela na současnou dobu docela pěkná divácká návštěva cca. 350 diváků.

Do utkání lépe vstoupili hosté, již v 1. minutě utkání vyslal vlevo do průniku Dominik Nobst záložníka Strnada, který přihrál míč v pokutovém území pod sebe a Václav Štípek „narážečkou“ připravil střeleckou pozici Nobstovi, ale ten přestřelil branku.

V 16. minutě se do výhodné pozice dostal Štípek, ale v těsné blízkosti brankaře na dlouhou nohu míč také poslal nad domácí branku. V 18. minutě měli domácí také šanci, kdy z pozice levého křídla vystřelili, ale hostující brankař míč nohou vyrazil.

Ve 22. minutě domácí měli šanci po rohovém kopu z pravé strany, kdy nikým nekrytý hráč v brankové pozici hlavičkoval míč mimo branku.

Ve 25.minutě se ze vzdálenosti 17 ti metrů ke střele odhodlal hostující Zápotocký, ale jeho třela končí v náručí domácího brankaře Ve 36. minutě hosté zahrávali z levé strany rohový kop, nejlépe se v pokutovým území zorientoval Běloušek, ale jeho hlavičku domácí brankář chytá.

Ve 38. minutě opět hostující roh, tentokrát zahrávaný z pravé strany, míč hlavičkoval těsně vedle branky Zápotocký a na zadní tyči se míč snažil do branky ve skluzu ještě umístit Běloušek, ale na míč nedosáhl. Branky tedy nebylo i přes šance v prvním poločase dosaženo a šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

V 51. minutě hosté udělali ve středu hřiště chybu, kterou domácí málem využili, ale hostující tým podržel opět výborný brankař Filip Pettík.

V 59. minutě se hostující brankař opět „zaskvěl“, když domácí po levé straně hřiště podnikli rychlý protiútok, míč přihráli pod sebe a jasnou „tutovku“ zlikvidoval brankař skvělým vyběhnutím. V 65. minutě Matyáš z levé strany zahrával do domácího pokutového území přímý volný kop, míč hlavou za sebe prodloužil Nobst a jeho nečekaná hlavička skončila těsně vedle domácí branky.

V 68. minutě opět domácí tým nevyužil další 100% šanci, když míč propadl na značku pokutového území a následnou prudkou střelu doprostřed branky reflexivně vyráží brankář Pettík.

V 71. minutě si jeden z domácích hráčů z pravé strany pokutového území navedl míč na střed hřiště, kde vystřelil umístěnou střelu na zadní tyč, ale opět těsně vedle.

V 87. minutě měli také šanci hosté, kdy došlo před domácí brankou k závaru, hostující útočník Štípek se mohl dostat k zakončení, ale byl v kontaktu s domácími hráči a ti jej do šance dobrým postavením nepustili, a tak ani z této šance nebylo nic. Utkání, tak dospělo k bezbrankovému výsledku.

Jako vždy při remíze v této soutěži došlo i na pokutové kopy. Domácí neproměnili dva pokutové kopy (tyto velmi pěkně zlikvidoval hostující brankař ) , hosté nedali pouze jednu penaltu a rozhodující pokutový kop za hosty zahrál úspěšně, dnes hrdina a nejlepší hráč utkání, soušský brankař Filip Pettík. Hosté si tedy ze západu Čech odvezli dva velmi cenné body do tabulky.

Hostující trenér Petr Johana po utkání uvedl :

„V utkání jsme byli lepší první poločas, ve druhém poločase jsme měli 20 ti minutový výpadek ve hře, domácí měli šance, ale nás podržel dnes výborný brankář Pettík. Se ziskem 2 bodů jsem nakonec po průběhu utkání spokojen.“

Sestava :

Pettík – Popelka ( 62. min. Christof ), Bohata, Běloušek, Pátek, – Matyáš,Zápotocký, Haváček P. ( 89.min. Hlaváček M. ), Nobst, Strnad ( 78.min. Ducháček ) - Štípek

Trenér: Petr Johana,

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

Masér : Jíra Pavel

ŽK : 0 -2

ČK : 0 - 0

Diváci : 231

Rozhodčí : Štrincl – Šlapák, Štěřík

Delegát FAČR : Krejčí Zdeněk

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR