• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 23 Říjen 2018 06:58

news

FC Mělník – FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov 1:3 (0:0)

Branka Souše/Ervěnic: Lukešová 2 a Tóthová; ŽK 0:3, bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál osmé utkání mistrovské soutěže na hřišti třetího Mělníka.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova odehrály druhé utkání v řadě na hřišti soupeře a opět si odvezly všechny body. Minulé kolo vyhrály v Brňanech 4:0 (2:0) a tentokráte plně bodovaly i v Mělníku.

Do utkání vstoupily aktivněji domácí ženy, ale jejich snažení končilo převážně na obranném valu hostí nebo v náručí spolehlivě chytající Flachsové, která zastoupila zraněnou brankářku Vaňáčovou. Hostující ženy se nejdříve snažily prosazovat z brejků do otevřené obrany domácích, ale postupem času se těžiště hry začalo přelévat na polovinu domácích. Výsledkem bylo několik brankových příležitostí sdruženého týmu žen Souše a Ervěnic-Jirkova.

Největší brankové příležitosti měla ve dvou případech Lukešová, kdy druhá příležitost volala po brance, ale odražený míč poslala z místa pro zahrání pokutového kopu těsně mimo branku. Ženy hostí měly ještě několik šancí při zahrání rohových kopů, z jedné Tóthová nastřelila tyč brankové konstrukce. První půle nakonec skončila bez branek.

Úvod druhého poločasu měl podobný scénář jako půle první. Domácí hráčky se snažily více zabydlet na polovině soupeřek, ale hostující hráčky dobře bránily a také zúročily své zkušenosti.

Nejdříve v 52. min. Podaná „mazácky“ dorazila míč skluzem do branky, ale asistent rozhodčího nenechal uznat branku pro údajný ofsajd.

V 60. minutě se již měnilo skóre. To Polívková zahrávala přímý volný kop. Krásný centr alias bochánek proletěl středem hřiště za obranu domácích, našel si kopačku Lukešové a ta poslala míč kolem vybíhající brankářky Mělníka – 0:1.

Další branku opět vstřelila Lukešová. Opět si naběhla na centr za obranu domácích. V souboji s vybíhající brankářkou vyšla vítězně a odražený míč poslala do branky kolem dobíhající brankářky a dvou obránkyň – 0:2.

Poslední klín do rakve domácích zatloukla Tóthová v 87. min., kdy pronikla středem hřiště a obstřelila brankářku – 0:3. Domácí ženy stačily již jen korigovat v 89. minutě, kdy pěknou střelou pod břevno branky snížily na konečných 1:3.

Trenéři domácího týmu hodnotili utkání: „Z utkání jsme měli zpočátku obavy. Zastihla nás velká marodka, kdy kvůli zranění nebo nemoci chybělo 7 hráček. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni povolat i „matadorky“, které svůj herní výpadek nahradily velkou bojovností a pro ostatní byly příkladem. Utkání jsme zvládli nejen nasazením, ale i po taktické stránce. Jen nás mrzí, že v každém utkání neproměníme řadu brankových příležitostí již v úvodu zápasu.“

Sestava Souše/Ervěnic: Flachsová – Plochá, Polívková, Mašlová (K), Novotná, Myslíková, Lukešová, Tóthová, Robelová, Podaná, Hejduková, Robelová, Bečáková a Nováková.

Vedoucí: Hausdorfová Anna; Trenéři: Giampaoli Karel, Chlad Ondřej a Dojáčková Petra.

Ženy Souše/Ervěnic-Jirkova čeká poslední mistrovské utkání na domácí půdě v Souši – hraje se v sobotu 27. 10. 2018 od 14,00 hodin. Soupeřem bude vítěz minulého ročníku z Pavlíkova.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR