• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 22 Říjen 2018 06:30

news

FK Baník Souš – TJ Sokol Libiš 4:0 (1:0)

Branky : 17 + 74 .min. Nobst, 47 min. Štípek, 58. min. Hlaváček P.

V 11.kole fotbalové divize přivítali fotbalisté ze Souše celek z Libiše. Utkání se odehrálo v krásném říjnovém počasí.

Domácí do utkání vstoupili lépe, v 10. minutě Štípek v pravém rohu pokutového území hostí vybojoval míč, který zacentroval před branku, ale míč propadl na levou stranu pokutového území, odkud Strnad zacentroval a Zápotocký z hranice pokutového území vystřelil nad branku hostí.

V 17. minutě opět na pravé straně hrany pokutového území si ideálně zpracoval míč Dominik Nobst a nádhernou střelou otevřel skóre utkání 1-0.

Ve 26. minutě po rohovém kopu Běloušek přestřelil hostující branku. Ve 32. minutě v domácím pokutovém území došlo k zaváhání při odkopu míče a hosté toho mohli využít ke vstřelí branky, ale střela šla v jasné šanci vedle domácí „svatyně“. Jelikož ke změně brankového skóre do poločasu nedošlo, odcházeli do kabin domácí o něco veseleji.

Diváci ještě nestačili usednout na tribunu a již domácí vstřelili druhou branku utkání, z pravé strany zahrával P. Hlaváček rohový kop Václav Štípek na první tyči míč prodloužil za sebe a ten doplachtil do branky hostí 2-0.

 

V 57. minutě se nejlépe v pokutovém území zorientoval P. Hlaváček a vstřelil třetí branku domácích 3–0.

Domácí v této fázi utkání na hřišti dominovali a otázkou času bylo kdy padne další branka. Ta přišla v 74. minutě utkání a jejím střelcem byl opět Dominik Nobst

4-0. Utkání se poté dohrávalo v klidu a bylo vidět několik pěkných fotbalových akcí.

Domácí trenér Petr Johana po utkání uvedl :

„Utkání jsme zvládli na výbornou, první poločas jsme neproměňovali šance, ale druhý poločas již byl v produktivitě výrazně lepší. Kluci zápas odmakali a nechali na hřišti srdce, nyní již vyhlížíme další v utkání v Ostrově, kde chceme potvrdit náš dobrý výkon.“

Sestava :

Pettík – Pátek, Bohata, Prokop, Běloušek – Matyáš, Zápotocký – P.Hlaváček ,Nobst,Strnad ( 71. min.Ducháček ) – Štípek ( 82.min. Hlaváček M. )

Trenér: Petr Johana,

Asistent trenéra : Josef Novák

Asistent trenéra : Václav Štípek

Trenér brankařů : Jaroslav Belaň

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 1 - 1

ČK : 0 - 0

Diváci : 100

Rozhodčí : Šob – Novotný, Teuber

Delegát FAČR : Sádovský Peter

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR