Čtvrtek, 18 Říjen 2018 10:15

V jedenáctém kole fotbalové Divize B přivítají naši muži na souši čtrnáctý celek průběžné tabulky – TJ Sokol Libiš.

Náš soupeř získal zatím v tomto soutěžním ročníku deset bodů za bilanci 2-2-0-6 a ztrácí na náš tým pět bodů.

V minulém kole doma Libiš remizovala s Motorletem 1:1 a bonusový bod po penaltách zůstal na domácím hřišti.

V minulé sezoně náš soupeř nastupoval ve Středočeském krajském přeboru, kde obsadil čtvrté místo a po roční přestávce se tak vrátil zpět do Divize.

Poslední zápasy se Sokolem Libiš jsme odehráli v ročníku 2016/17. Z podzimního zápasu na hřišti soupeře jsme přivezli domů dva body. V bojovném zápase na těžkém terénu rozhodla o remíze v základní hrací době naše neproměněná penalta. Exekutor pokutového kopu Václav Štípek střílel na svou nacvičenou stranu, ale při pohybu brankáře chtěl směr změnit a ten nakonec střelu doprostřed vyrazil špičkou nohy.

V jarní odvetě se po neskutečném neproměňování gólových šancí z naší strany zrosila remíza 0:0. Bonusový bod zůstal na Souši.

Zápas FK Baník Souš – TJ Sokol Libiš začíná v sobotu 20.10. od 15:30 na Souši.