• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 12 Říjen 2018 10:22

news

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FK Postoloprty FC 3:2 (1:2)

Branka Souše/Ervěnic: Podaná, Lukešová a Váňová; ŽK 1:0; bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál páté utkání mistrovské soutěže na domácí půdě, tentokráte na hřišti v Jirkově.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova chtěly odčinit smolnou porážku z minulého kola, kdy na domácí půdě poprvé v sezóně podlehly mužstvu žen Švermova 0:2.

Domácí ženy vstoupily do utkání velice aktivně, výsledkem bylo několik vyložených brankových příležitostí. Bohužel je neproměnily, ta stejně jako v zápase se Švermovem přišel trest v podobě dvou vstřelených branek z brejku v rozmezí několika minut (v 30. a 32. minutě) – 0:2. Naštěstí na konci prvního poločasu (ve 43. min.) snížila na rozdíl jediné branky Podaná a pomohla týmu se psychicky zvednout.

Druhá půle měla stejný scénář jako poločas první. Domácí hráčky se tlačily více a více na polovinu hostujícího týmu a vytvářely si velké množství brankových příležitostí. Ženy z Postoloprt hrozily z brejků do otevřené obrany domácích. Naštěstí již na začátku druhého poločasu (v 52. minutě) vyslala přesnou střelu ke vzdálenější tyči Lukešová a vyrovnala, tak se tým uklidnil a začal i lépe kombinovat. V 75. minutě strhla na stranu domácích Váňová

Trenéři domácího týmu hodnotili utkání: Z utkání jsme měli zpočátku trochu obavy. Po smolné porážce se Švermovem, kdy jsme většinu utkání hráli na jejich polovině hřiště, nás čekal podobný tým a tím i scénář. Je obtížné prosadit se do zahuštěné obrany již vzhledem k tomu, že z důvodu pracovních povinností hráček se nemůžeme toliko věnovat taktické přípravě na tréninku. A když k tomu připočteme, kolikrát jsme dnes nastřelili brankovou konstrukci (2x břevno a 4x tyč), tak pak musíme o body o to víc bojovat. Konečný výsledek pak přesně neodráží poměr sil na hřišti.

Sestava Souše/Ervěnic: Vaňáčová – Váňová, Ratajová (K), Mašlová, Novotná, Myslíková, Králová, Lukešová, Tóthová, Podaná, Flachsová, Plochá, Hejduková, Ščevíková, Antalová a Bečáková.

Vedoucí: Hausdorfová Anna;

Trenéři: Giampaoli Karel, Chlad Ondřej a Dojáčková Petra.

Ženy Souše/Ervěnic-Jirkova čeká další mistrovské utkání na půdě Brňan – hraje se v neděli 14. 10. 2018 od 10,15 hodin.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR