Čtvrtek, 04 Říjen 2018 08:11

Naší muži přivítají v devátém kole Divize B čtvrtý celek průběžné tabulky – FK Neratovice/Byškovice.

Náš soupeř v minulém kole remizoval doma s Motorletem 0:0 a bonusový bod získal po penaltovém rozstřelu.

Dosavadní bilance Neratovic je 4-1-1-2 a zisk 15 bodů. I když nás nyní od Neratovic dělí šest příček v tabulce, v reálu to znamená ztrátu pouhých tří bodů, které budeme chtít v sobotu získat.

V minulém ročníku na podzim jsme na hřišti soupeře získali cenný bod po remíze 2:2. Naše branky vstřelili Štípek a v 88. minutě vyrovnával na 2:2 Nobst. V prvním poločase jsme byli lepší a škoda neproměněné šance Štípka ze závěru prvního poločasu, vše by se možná vyvíjelo jinak.

V jarní odvetě na domácím hřišti jsme remitovali s Neratovicemi 1:1. Bonusový bod po penaltovém rozstřelu zůstal na Souš. Avšak z pohledu nezaujatého diváka si hosté zasloužili na našem hřišti zvítězit.

Zápas FK Neratovice/Byškovice – FK Baník Souš začíná v sobotu 6.10. od 16:00 na Souši.