• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 01 Říjen 2018 10:30

news

FK Olympia Březová - FK Baník Souš z.s. 0:2 (0:1)

Branky : 1. min. Vávra, 72.min. Christof

V 8 kole fotbalové divize zajížděli hráči Souše do Březové u Sokolova, kde je čekal těžký soupeř. Hosté přijeli s cílem odčinit porážku z domácího nepovedeného utkání s Chomutovem, a to se jim dokonale povedlo.

Trenér Johana musel kvůli množství zraněných hráčů pozměnit sestavu, a to se mu povedlo.

Již v 1. minutě utkání Nobst poslal do brejku na levé straně Jožku Strnada, který předložil ligovou finální přihrávku Vávrovi a ten do prázdné branky zavěsil 0-1.

V 9. minutě Vávra nahrál na střelu P. Hlaváčkovi, ale brance zabránil vynikajícím zákrokem domácí brankař. Ve 22. minutě P.Hlaváček opět střílel, ale střela šla těsně vedle branky.

Ve 32. minutě P. Hlaváček z pravé strany odcentroval míč na zadní tyč domácí branky a zde z velkého úhlu prudce vystřelil Strnad, ale jeho nádherná střela postrádala patřičnou přesnost.

Ve 35. minutě Zápotocký se odhodlal také ke střele z dálky, ale míč opět neskončil v brance. Domácí poznamenaný rychlou brankou hostí v utkání hostům nestíhali, hráli bez šancí. Hosty výborně dirigoval a balóny rozdával Dominik Nobst nejlepší hráč utkání.

Ve 43 minutě hosté zahráli pěkný roh, kde Hlaváček P. hledal na přední tyči domácí branky Zápotockého, který prudkou hlavičku umístil těsně vedle branky. Do poločasové přestávky se již nic nezměnilo, a tak hosté po 45 ti minutách zaslouženě vedli 0-1.

Ve druhém poločase domácí vystřídali s cílem vyrovnat, dokonce měli jednu stoprocentní šanci na vyrovnání, ale hostující brankař Filip Pettík vytáhl „ligový“ zákrok a míč vyrazil na roh.

V 69. minutě utkání způsobil rozruch domácí kapitán Šaloun, kdy na půlící čáře u laviček „přijel na sáňkách“ po zemi ve skluzu a velmi tvrdým zákrokem poslal k zemi hostujícího Petra Hlaváčka, rozhodčímu nezbývalo nic jiného než hráče vyloučit. Hlaváček okamžitě pro své zranění musel střídat a nahradil jej Christof.

V 72. minutě unikl domácím hráčům po levé straně agilně hrající Nobst, svoji přihrávku nasměřoval právě na Christova, který byl teprve 3 minuty na hřišti a ten opakovanou střelou ( svůj druhý dotyk s míčem na hřišti ), poslal hosty do dvoubrankového vedení 0-2. Od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to mužstvo ze Souše, domácí celek po této brance odpadl a utkání se dohrávalo v režii hostů.

Hostující celek i přes větší počet zraněných hráčů utkání zvládl a zcela zaslouženě si z Březové odvezl 3 body.

Hostující trenér Petr Johana po utkání uvedl :

"Utkání jsme s řadou hráčských absencí zvládli dle mých představ, hráči bojoval a hráli týmově, mám radost jak z výsledku, tak i z předvedené hry. Nyní musíme naše vítězství potvrdit i v domácím utkání proti silným Neratovicím."

Sestava :

Pettík – Pátek, Běloušek, Prokop, Popelka– Matyáš,Zápotocký, Haváček P. ( 70.min. Christof ), Nobst, Strnad ( 86.min. Ducháček ) - Vávra ( 90.min. Hlaváček M. )

Trenér: Petr Johana,

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

Masér : Jíra Pavel

ŽK : 2 - 3

ČK : 1 - 0

Diváci : 135

Rozhodčí : Duda – Košan, Tvrdík

Delegát FAČR : Urban Jiří

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR