Čtvrtek, 20 Září 2018 07:56

V sobotu přivítají naši muži na Souši svého souseda z tabulky a zároveň z vedlejšího města – FC Chomutov.

Náš soupeř v minulém kole vysoko podlehl na domácím hřišti pražskému Motorletu 1:5. V průběžné tabulce má zatím osm bodů za dvě výhry, s jednu dvoubodovou remízu.

V minulém ročníku v podzimním zápase na hřišti soupeře jsme si po remíze 1:1 a pokutových kopech odvezli domů dva zasloužené body. V utkání jsme byli lepším týmem, většinu času jsme drželi míč, domácí nás ohrožovali většinou ze standartních situacích, k ničemu jinému jsme je nepustili, V závěru utkání při nás stálo i štěstí, když domácí Bočkem neproměnili 4 minuty před koncem utkání penaltu.

V jarní odvetě na našem hřišti viděli diváci nádherný zápas, ke kterému přispěly oba týmy. Po brankách Chábery a Vávry jsme vedli 2:0, ale Chomutov do poločasu skóre srovnal. V druhé půli díky brankám Popelky a Karlovce jsme vítězství zvrátili na svou stranu.

Zápas FK Baník Souš – FC Chomutov začíná v sobotu 22.9. od 16:30 hodin.