• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 18 Září 2018 14:08

news

MFK Most - FK Baník Souš 0:3 (0:2)

Branky : 24 + 33 min.Nobst, 55. min Matyáš

Velmi důležité utkání sehráli v mosteckém derby „Soušáci“ s celkem MFK Most. Utkání bylo hráno v sobotu dopoledne na stadiónu bývalého FK Baníku Most. Na utkání přišla i hojná návštěva celkem 584 platících diváků.

Utkání začali od první minuty, jak se později i ukázalo, i do poslední minuty lépe hosté ze Souše. Útok za útokem se valil na domácí branku a domácí hráči jenom bránili a odkopávali míče. První velkou šanci měl hostující stoper Bohata, který po centru na zadní tyč domácí branky hlavou nastřelil tyč a následný odražený míč padl domácímu brankaři do ruky.

V 10. minutě měli hosté další šanci, když nebezpečnou a tečovanou střelu chytil domácí brankař Hanus. Ve 22. minutě utkání byl nevybíravým způsobem ošklivě faulován hostující Dolejší domácím kapitánem Stoickým , než stačily po tomto faulu opadnout emoce, tak hostující hráč Nobst nádhernou střelou z velké dálky vsítil první branku Souše 0-1.

Následně musel „zlikvidovaný“ Dolejší pro své zranění vystřídat. Hosty branka ještě víc nakopla, a tak ve 33. minutě přišla opět z levé strany gólová akce, nejprve Matyáš zatáhl míč na straně k rohovému praporku až k brankové čáře, odcentroval po zemi pod sebe a zde z druhé vlny opět krásnou a přesnou střelou vsítil svoji druhou branku Dominik Nobst 0-2.

Vývoj utkání pokračoval stále stejně, domácí bránili a hosté hráli fotbal. Do poločasové přestávky však už nedošlo k zásadním změnám, a tak se do kabin šlo za stavu 0-2 pro FK Baník Souš z.s.

Domácí trenér o poločasové přestávce udělal hned dvě změny v sestavě, ale i to mu nebylo vůbec nic platné, neboť domácí hráči pokračovali ve svém ustrašeném výkonu z úvodního poločasu. V 55. minutě se v pokutovém území na levé straně dostal po centru k odraženému hráči Matyáš, který přesnou střelou obstřelil celou branku i s brankařem a vsítil třetí branku hostí 0-3.

V 61. minutě utkání se po centru z levé strany k dorážce před domácí brankou dostal hostující „kanonýr“ Štípek, ale přestřelil branku.

V 69. minutě měli hosté další brankovou příležitost, když Pátek ve velmi dobré příležitosti svoji šanci neproměnil. V 84. minutě se za zády domácích obránců dostal do průniku střídající Petr Hlaváček, než v pokutovém území stačil něco vymyslet, tak byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil hostující kapitán Petr Bohata, ale jeho úmysl domácí brankář vystihl a míč chytil. I přesto se hostující hráči nezlobili na svého kapitána, neboť jejich náskok byl vysoký a dál si užívali toto městské derby.

Domácí trenér a ředitel MFK Most v jedné osobě Josef Tancoš neunesl sportovní prohru svého týmu a několik minut před koncem utkání opustil domácí lavičku.

Závěrečný hvizd hlavního rozhodčího spustil lavinu radosti na straně hostujících hráčů a především fanoušků, kteří ve velkém počtu přišli povzbudit svůj tým.

Hostující trenér Petr Johana po utkání uvedl :

V utkání jsme byli lepším týmem, domácí nás v podstatě neohrozili až na jednu pološanci, kterou ve skluzu hned dva naši hráči zablokovali. Utkání rozhodla nádherná branka Dominika Nobsta na 1-0. Naši hráči hráli jako celek a nechali na hřišti srdíčko a všechny své síly. Myslím, že kdo utkání viděl mi musí dát za pravdu. Chci touto cestou poděkovat všem hráčům i náhradníkům, celému realizačnímu týmu a především „soušským fanouškům“, kteří fandili, prostě byli úžasní.

Sestava : Pettík – Běloušek, Bohata, Prokop, Matyáš – Christof, Nobst (85.min. Haváček M.) – Pátek (78. min. Strnad ), Dolejší ( 30.min. Vávra), Popelka ( 71.min. Hlaváček P. ) - Štípek (75. min. Zápotocký )

Trenér: Petr Johana,

Vedoucí mužstva: Petr Černý

Asistent 1 : Sattler Petr

Asistent 2 : Novák Josef

Masér : Jíra Pavel

ŽK : 6 - 2

ČK : 0 - 0

Diváci : 584

Rozhodčí : Váňa – Vyhnanovský, Cichra

Delegát FAČR : Bláha Vladimír

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR