Čtvrtek, 06 Září 2018 18:09

Naši muži nastoupí k zápasu 5. kola fotbalové Divize B již tento pátek na půdě svého souseda v tabulce – SK Motorlet Praha.

Motorlet, stejně jako Souš, získal prozatím za uplynulá čtyři kola šest bodů a je na jedenáctém místě. Motorlet v minulém kole zvítězil na hřišti Mosteckého FK 2:1.

V minulé sezoně v podzimním zápase na našem hřišti jsme porazili Motorlet 3:0, když naše branky vstřelili Štípek, Dolejší a Štefko. Ke kvalitnímu zápasu také přispěli i hosté z Motorletu a tak diváci na Souši viděli nadprůměrný divizní zápas.

V jarní odvetě na hřišti soupeře se výsledek obrátil a Motorlet zvítězil 3:0. V tomto zápase nakonec rozhodly závěry obou poločasů, ve kterých Motorlet Praha rozhodl utkání ve svůj prospěch.

Zápas SK Motorlet Praha - FK Baník Souš začíná v pátek 7.9. od 18:00 v Praze.