• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 03 Září 2018 12:34

news

FK Baník Souš – FK Meteor Praha VIII 2:0 (0:0)

Branky : 58min.Vávra, 79 min. Frantl – vlastní ( Meteor )

V dalším domácím utkání sehráli fotbalisté Souše důležitý „mač“ s Meteorem Praha VIII, kdy obě mužstva měla doposavad pouze po jednom vítězství v soutěži.

V prvním poločase měli více ze hry a více brankových příležitostí hosté, na domácích hráčích jako by ještě ležela „deka“ z posledního zápasu, který vysoko prohráli. Nemohli se dostat do hry, prostě nic nevycházelo.

Druhý poločas již byl z jejich strany lepší, postupně vyrovnali hru a dokonce se dočkali vedoucí branky svého týmu. To 58. minutě utkání Dolejší ideálně uvolnil na levé straně Pavla Vávru, který ze šestnáctky hostujícího celku obstřelil brankaře a míč umístil do pravého horního růžku 1-0.

To domácí hráče povzbudilo a již se jim hrálo lépe, druhá branka pro domácí tým nenechala na sebe dlouho čekat, to když 79. minutě utkání po standartní situaci se míč snesl do pokutového území hostí, zde svedl domácí stoper Bohata hlavičkový souboj se soupeřem, který si nešťastně míč zasunul do své branky a domácí vedli už 2-0.

Poté se již nic důležitého na hřišti neodehrálo a domácí mohli tak slavit druhé vítězství v tomto ročníku.

Domácí trenér Petr Johana po utkání uvedl : „Sehráli jsme utkání ze silným a kvalitním soupeřem, který byl v prvním poločase lepším týmem a měl šance, které neproměnil. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a dokázali jsme vstřelit první branku a to podle mě rozhodlo, dnes jsme měli více štěstí, než soupeř.“

Sestava :

Nikiforov – Popelka ,Bohata, Prokop, Matyáš – Christof ,Nobst – Jelínek (89. min. M.Hlaváček ), Dolejší ( 84.min.Štípek ), Vávra ( 64.min. Malec ) - Zápotocký (82. min. Strnad)

Trenér: Petr Johana,

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 0 - 3

ČK : 0 - 0

Diváci : 120

Rozhodčí : Novotný – Haleš, Míč

Delegát FAČR : Urban Jiří

Autor : Černý Petr

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR