Čtvrtek, 30 Srpen 2018 07:55

V sobotu přivítají naši muži svého tradičního divizního soupeře – FK Meteor Praha VIII.

Dosavadním ziskem tří bodů je na tom náš soupeř nastejno s námi. Tyto tři body získal v minulém kole, když doma porazil pražský Motorlet 3:1. V prvním kole Meteor prohrál na hřišti Zbuzan 0:2 a ve druhé kole na mostecké půdě, MFK zvítězilo 3:0.

V minulém ročníku v podzimním zápase jsme na hřišti Meteoru zvítězili 2:0, když skvělý výkon předvedl náš brankář Hanus. Naše branky vstřelili Štefko a Štípek.

V jarní odvetě na našem hřišti jsme byli také úspěšní, dvě branky Zápotockého znamenaly výhru 2:1. Utkání to bylo vyrovnané, do 70. minuty jsme byli o krůček lepším týmem, ale po snížení hostů na 2-1 jsme posledních 20 minut bránili a báli se o vítězství.

Zápas FK Baník Souš - FK Meteor Praha VIII začíná 1.9. od 17:00 na Souši.