• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 30 Srpen 2018 07:42

Ráno po snídani jsme měli tréninkovou jednotku za krásného slunného počasí, po obědě jsme se pešky přesunuli z restaurace Výšina v Mostě na koupaliště Ressl, kde jsme strávili nádherné a možná i poslední prázdninové odpoledne s koupáním.

Po večeři nás navštívil a pobesedoval s námi jeden ze "zlatých hochů" z týmu mistrů Evropy v malé kopané Vít Popelka, který je v současné době ještě aktivní hráčem mužů FK Baník Souš z.s. hrající fotbalovou divizi.

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR