Čtvrtek, 07 Červen 2018 07:15

Naši muži nastoupí v sobotu na hřišti čtvrtého týmu průběžné tabulky – SK Český Brod.

Náš soupeř v minulém kole doma remizoval s desátým Meteorem 1:1 a bonusový bod po pokutových kopech si odvezli hosté do Prahy.

Dosavadní bilance Brodu je 16-2-2-8 při skóre 61:40, což znamená zisk 54 bodů a šesti bodový náskok před naším týmem.

Podzimní zápas na našem hřišti se nám náramně podařil. Diváci, kteří přišli na tento zápas viděli sedm branek a naše vítězství 5:2. Naše branky vstřelili Matyáš 2x, Popelka, Štípek a Dolejší. Zatím co první poločas byl zcela vyrovnaný, ve druhém poločase rozhodli naše dvě slepené branky v rozmezí 2 minut.

Zápas SK Český Brod – FK Baník Souš začíná v sobotu 9.6. od 17:00 hodin v Českém Brodě.