Čtvrtek, 24 Květen 2018 07:27

V sobotu přivítají naši muži na Souši v rámci 27.kola Fortuna Divize B tým z poslední příčky tabulky – FC Nový Bor.

Našemu soupeři se v letošní sezoně nedaří. Zatím získal pouhých pět bodů za jednu výhru (až ve 24.kole nad Lounama) a dvě remízy.

V minulém kole Nový Bor doma překvapivě remizoval doma z pražským Meteorem a získal tak pátý bod.

V podzimním kole na hřišti soupeře jsme zvítězili 1:0. Bylo to zasloužené venkovní vítězství, v zápase jsme si vytvořili spoustu dalších jasných brankových příležitostí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit a díky tomu jsme museli o toto vítězství bojovat do poslední minuty.

Zápas FK Baník Souš - FC Nový Bor začíná tradičně v sobotu 26.5. od 17:00 na Souši.