• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Neděle, 13 Květen 2018 12:19

news

FK Baník Souš - TJ Tatran Rakovník 2:2 (1:1) PK: 1:3

Branky : 45.min. Nobst, 90.min. Zápotocký – 2.min. + 58.min. Vrána

PK: 1:3

Další mistrovské utkání sehráli fotbalisté Souše proti celku z Rakovníka.

Utkání bylo hned v úvodu poznamenáno rychlou brankou ze strany Rakovníka, kdy nejprve ve stoprocentní šanci selhal domácí záložník Štefko a otřepané přísloví „nedáš-dostaneš“ se opět potvrdilo, protože z protiútoku se prosadil hostující Vrána a to již ve 2 minutě utkání.

Od té doby se hrálo většinou po pokutová území, moc brankových šancí nebylo a na obou stranách hráči chybovali. Když už se zdálo, že do poločasové přestávky půjdou hosté s jednobrankovým vedením, tak z posledního rohového kopu se prosadil přesnou střelou Dominik Nobst a domácí těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího srovnali brankové skóre zápasu na 1-1.

Ve druhém poločase byl obraz hry stejný a opět se prosadil hostující Vrána, když v 59.minutě zahrával přímý volný kop v blízkosti domácí branky, ve zdi našel díru a nedal domácímu brankaři šanci 1-2.

Domácí se poté snažili o vyrovnání a vždy jim k tomu chyběl kousíček štěstí. Teprve když běžela 90 minuta utkání, tak na levé straně se perfektně prosadil domácí Jan Štefko , který připravil brankovou přihrávku na podnose Zápotockému, který vstřelil vyrovnávací branku 2-2.

Po rozehrání ze středového kruhu po obdržené brance rozhodčí ukončil utkání.

Šlo se tedy na pomocné pokutové kopy, ve kterých nakonec byli úspěšnější hosté 1-3 a odvezli si tak ze Souše 2 body.

Domácí trenér Petr Johana po utkání uvedl :

„Utkání nebylo hezké na pohled, z obou stran bylo hodně chyb. My jsme vždy doháněli náskok soupeře a to jak v konci prvního poločasu, tak na konci utkání. Jsem rád, že to kluci nezabalili a hráli až do závěrečného hvizdu rozhodčího a vyplatilo se. Nakonec musíme být s remízou spokojeni, protože vývoj utkání nám moc nepřál. A pokutové kopy v rozstřelu? To je už momentální štěstí a tentokrát bylo na straně soupeře.“

Sestava :

Bohata – Popelka, Horák ( 71.min. Vávra ), Bohata, Matyáš ( 65.min.Prokop ) – Christof , Nobst – Hlaváček P.( 90.min. Hlaváček M. ), Zápotocký, Štefko – Dolejší ( 76.min. Ducháček )

Trenér: Petr Johana, asistent trenéra: Novák Josef, vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 3 - 1

ČK : 0 - 0

Diváci : 100

Rozhodčí : Košan – Szikay, Kastl

Delegát FAČR : Martinec

 

Autor : Černý Petr

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR