• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 08 Květen 2018 07:27

news

SK Hrobce - FK Baník Souš 1:5 (0:4)

Branky : 53.min. Polák – 11.min. Popelka, 25.+ 41.min. Zápotocký, 27.min. Dolejší – PK, 89.min. Štefko

24.kolofo tbalové divize skupiny „B“ odehráli fotbalisté Souše na půdě předposledního celku tabulky celku SK Hrobce. K utkání hostující fotbalisté odjížděli s jasným cílem zvítězit.

První branka padla již v 11. minutě utkání, kdy při závaru v pokutovém území se k vyraženému míči domácím brankařem v pokutovém území dostal krajní obránce Souše Popelka a pohodlně vstřelil branku svého týmu 0-1.

Další branka padla ve 25. minutě utkání, kdy se do rychlého protiútoku na pravé straně dostal Zápotocký, který měl možnost nahrát do levé strany zcela volnému spoluhráči Štefkovi, ale využil svých zkušeností a překvapil domácího brankaři, když svoji střelu přesně umístil na bližší tyč brankaře 0-2.

O dvě minuty později velmi agilně hrající Jirka Zápotocký se dostal v pokutovém území k míči po rychlém protiútoku hostí, ale než stačil nahrát, byl domácím obráncem faulován a hlavní rozhodčí musel nařídit pokutový kop, ten s přesností proměnil Dominik Dolejší 0-3.

A do třetice v hlavní roli opět Zápotocký, který se střelecky prosadil v utkání po druhé, když svoji střelu opět umístil na přední tyč a doslova míč procpal do domácí branky 0-4.

Do druhého poločasu hostující trenér Johana vystřídal hned dva hráče a postupně poslal do hry zbývající náhradníky, střídal celkem v pěti případech. Druhý poločas už byl vyrovnanější, ale více brankových příležitostí měli hosté, kteří však už nebyli tak efektivní. Střelecky se nejprve prosadil domácí hráč Polák Marek, který v 53. minutě proměnil pokutový kop za faul Nobsta na jeho spoluhráče v pokutovém území.

V úplném závěru utkání se na levé straně po samostatné akci prosadil l záložník Štefko, který svoje sólo na levé straně zkušeně proměnil a upravil konečné skóre utkání na 1-5 pro hostující tým ze Souše.

Hostující trenér Petr Johana po utkání uvedl :

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí našeho mužstva, domácí byli v celku srovnatelní do ofenzívy, ale defenzíva z jejich strany byla špatná. V prvním poločase jsme si udělali náskok čtyř branek a ve druhém poločase jsem dal příležitost lavičce. Jsem spokojen, že jsme utkání zvládli, protože se vždy hraje hůře proti papírově slabšímu soupeři.

Sestava :

Bohata – Popelka ( 64.min. Ducháček ), Bohata ( 46.min. Horák ), Prokop, Pátek – Christof ( 77.min. Hlaváček M.), Nobst – Hlaváček P.( 64.min. Karlovec ), Zápotocký( 46..min. Vávra ), Štefko – Dolejhší

Připraveni : Matyáš

Trenér: Petr Johana, asistent trenéra: Novák Josef, vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 3 - 0

ČK : 0 - 0

Diváci : 33

Rozhodčí : Svoboda – Slavíček,Machýček

Delegát FAČR : Havránek Václav

Autor : Černý Petr

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR