• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 23 Duben 2018 06:52

news

Fotbalisté Baníku Souš povzbuzeni domácím vítězstvím 4:2 nad Chomutovem vycestovali do Úval, kde stejným výsledkem po velice špatném prvním poločase prohráli. Úvaly předváděly pěkný fotbal a zaslouženě získaly tři body, čímž ukončily sérii čtyř porážek v řadě.

Baník vstoupil do zápasu hodně vlažně a po chybě na pravé straně se domácí ujali brzkého vedení, když již v osmé minutě skóroval Lukáš Vít. Nechybělo to dlouho a Úvaly vedly o dvě branky. Hosté opět chybovali a tři minuty po gólu Lukáše Víta zvýšil na 2:0 Radek Klouček.

Hosté se marně snažili zvednout a po necelé půlhodině hry inkasovali potřetí, když se podruhé v zápase prosadil Lukáš Vít a Baník Souš prohrával v Úvalech rozdílem třídy. Domácí byli herně výrazně lepší a zcela zaslouženě vyhrávali o přestávce vysoko 3:0.

 

Ani po přestávce se Baník příliš nezvedl a inkasoval počtvrté, když po hodině hry dovršil hattrick domácí Lukáš Vít a bylo to už 4:0. Souš poté přišla o stopera Horáka, který musel střídat kvůli zranění. Paradoxně od té doby ale začali hosté předvádět lepší fotbal.

Baník Souš začal lépe kombinovat a dostávat se do šancí, za což byl odměněn dvěma góly a alespoň snížením hrozivého skóre. Čtvrthodiny před koncem se prosadil nejprve v hostujícím dresu Jiří Ducháček a v poslední minutě utkání upravil skóre na konečných 4:2 Jiří Zápotocký.

Petr Černý (sportovní manažer): „Úvaly v prvním poločase dominovaly, zatímco my jsme hráli čočku. Rychle jsme inkasovali dvě branky, poté ještě jeden a bylo po nás. Ve druhém poločase trenéři vinou zranění Horáka prostřídali hráče a začali jsme lépe kombinovat, díky čemuž se nám nakonec podařilo alespoň snížit.“

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR