Čtvrtek, 19 Duben 2018 08:04

Naši muži nastoupí v sobotu v rámci 22.kola Fortuna Divize B na půdě devátého týmu průběžné tabulky – SK Úvaly.

Náš soupeř je sice na devátém místě, ale na náš tým ztrácí pouhé dva body, ale máme stále ještě zápas s vedoucími Velvary k dobru.

V minulém kole Úvaly remizovaly na půdě pražského Meteoru 1:1 a bonusový bod po penaltách zůstal domácím.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme Úvalům podlehli 2:3. Tento zápas jsme prohráli zaslouženě, neproměnili jsme šance v prvním poločase a nebyli důslední v obrané fázi.

V minulé sezoně v podzimním zápase na našem hřišti jsme zvítězili 2:1, když jsme dvěma góly v posledních patnácti minutách otočili stav zápasu z 0:1. Naše branky vstřelili Hynek a Štípek.

V jarní odvetě v Úvalech jsme díky brance Hynka vydřeli tři body za výhru 1:0.

Zápas SK Úvaly – FK Baník Souš začíná v sobotu 21.4. od 17:00.