Pondělí, 09 Duben 2018 07:41

SK Motorlet Praha – FK Baník Souš 3:0

Motorlet Praha přivítal na svém hřišti fotbalisty Baníku Souš, kteří na rozdíl od ostatních týmů nedohrával uprostřed týdne dohrávku a do utkání mohli nastoupit odpočatí.

Nakonec rozhodly závěry obou poločasů, ve kterých Motorlet Praha rozhodl utkání ve svůj prospěch.

Úvodních pětačtyřicet zápasu bylo velice vyrovnaných a už to vypadalo, že se bude odcházet do kabin po prvním poločase za bez branek, jenže čtyři minuty před přestávkou vyvedl všechny z omylu Jan Rajnoch, který se prosadil ze standardní situace.

Skóre by mohlo být vyšší, jenže Tomáš Bohata podržel Baník Souš dvěma skvělými zákroky.

Ve druhém poločase byli lepší fotbalisté domácího Motorletu Praha, z jejichž herní převahy nakonec pramenily v samotném závěru utkání dva góly. Fotbalisté hostujícího Baníku si dvakrát špatně rozebrali hráče jako první je za to potrestal Jan Pyšek, na jehož gól ještě v poslední minuty utkání navázal Luboš Kučera, a upravil konečný výsledek na 3:0.

„Výsledek je pro nás krutý, ale podle mých kolegů domácí zvítězili zaslouženě,“ řekl ihned po zápase Petr Černý, sportovní manažer.

Sestava: Bohata T. - Bohata P., Pátek, Chábera, Popelka, Štefko, Christof, Zápotocký, Matyáš, Karlovec, Vávra.

Náhradníci: Ducháček, Hlaváček M., Hlaváček P., Nobst

Trenér: Petr Johana