Čtvrtek, 29 Březen 2018 07:56

V rámci 19. kola fotbalové Fortuna divize B přivítají naši muži na Souši osmý tým průběžné tabulky – FK Neratovice / Býškovice.

Náš soupeř je sice osmý, ale ztrácí na naše třetí místo pouhé 2 body!

V minulém kole doma Neratovice podlehli druhému SS Ostrá 1:2. Dosavadní bilance soupeře je 9-1-2-5 se skóre 34:26.

Na podzim jsme na hřišti soupeře získali cenný bod po remíze 2:2. Naše branky vstřelili Štípek a v 88. minutě vyrovnával na 2:2 Nobst. V prvním poločase jsme byli lepší a škoda neproměněné šance Štípka ze závěru prvního poločasu, vše by se možná vyvíjelo jinak.

V minulem ročníku se podzimní zápas na našem hřišti se našim hráčům nevydařil. Po slabém výkonu podlehli Neratovicím 0:1. Zásluhu na tomto výsledku měl hlavně „hrůzostrašný“ výkon v 1. poločase, jak uvedl trenér Souše.

V jarní odvetě jsme na hřišti soupeře po našem dalším velmi nepovedeném zápase s tímto soupeřem podlehli 0:3

Zápas FK Baník Souš - FK Neratovice / Býškovice začíná na Souši 31.3. od 16:30 hodin.