Čtvrtek, 15 Březen 2018 08:29

Po nevydařeném vstupu do jarní části sezony čeká v sobotu naše muže zápas na hřišti vedoucího týmu tabulky – Slovanu Velvary.

Slovan hned v prvním jarním zápase potvrdil, že jeho skvělá forma z podzimu dále trvá a zvítězil na hřišti Meteoru 2:1.

Po 16 kolech má náš soupeř na vedoucí příčce osmibodový náskok před druhou Ostrou. Na náš tým má náskok bodů devět.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme porazili Velvary 3:0. Jedná se zatím o jedinou porážku Velvar v letošním ročníku. Na všech brankách se podílel Dominik Dolejší.

Touto výhrou naši hráči napravili zaváhání v předchozím zápase v Lounech. Vzhledem k tomu, že jsme s Lounama v minulém kole opět prohráli ….  :-)

Zápas Slovan Velvary – FK Baník Souš začíná v sobotu 17.3. od 15:00 ve Velvarech.