Úterý, 13 Březen 2018 09:50

FK Baník Souš - FK SEKO Louny 1 - 2 (0-0)

Branky : 73. min. Karlovec - 55. min. Zícha D., 80. min. Černý

První jarní utkání sehráli domácí hráči na UMT ve svém areálu FK Baníku Souš za slušné návštěvy cca. 150- ti diváků.

Klasické utkání na začátku jara. Velmi bojovné, které moc fotbalu nepřineslo.

V prvním poločase byli hosté bojovnější a získával spoustu odražených míčů. Hráčům Souše se nedařilo hrát to, co jim naordinoval domácí trenér. Paradoxně i přesto měli domácí velkou šanci, kdy šel jejich útočník Tomáš Karlovec sám na branku, ale bohužel nedal.

Ve druhém poločase se domácí hráči soupeři vyrovnali v důrazu a bojovnosti, ale nedařilo se jim vytvořit souvislejší tlak a z něho možnosti ke vstřelení branky.

Hosté hráli zodpovědně a spíše na brejky. A po jednom z nich po rohovém kopu a chybě domácích hráčů při obsazování dali v 55. minutě utkání vedoucí branku, kterou vstřelil Daniel Zícha 0-1.

Poté domácí celek konečně zjednodušil hru, začal hrát přímočařeji do útoku a po jednom závaru před brankou soupeře vyrovnal a to Karlovcem v 73. minutě utkání 1-1.

Ovšem pár minut na to konkrétně v 80. minutě dostali domácí hráči opět lacinou branku po chybě brankáře T.Bohaty, střelcem byl tentokrát Černý Jakub 1-2.

Na rozdílovou branku poté domácí nedokázali odpovědět a vyrovnat. Za zmínku stojí ještě uvést, že 74. minutě utkání byl za urážku rozhodčího vyloučen hostující kapitán s č. 10 Vojtěch Trup.

Hodnocení domácího trenéra Petra Johany :

„Z mého pohledu by utkání slušela remíza, ale musím uznat, že hostující hráči šli víc za vítězstvím, které si i odvezli. Gratuluji soupeři k vítězství.“